- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Bochnia, Brzesko. Od wczoraj 64 nowe zakażenia COVID-19

- REKLAMA -

Systematycznie przybywa zakażonych COVID-19. Od wczoraj na terenie powiatu bocheńskiego jest 30 nowych zakażeń koronawirusem i jeden zgon, w powiecie brzeskim są 34 nowe przypadki COVID-19.

Jednocześnie na Bocheńszczyźnie jest 850 osób objętych kwarantanną, w powiecie brzeskim na kwarantannie jest 1350 osób.

6 komentarzy

6 Comments

 1. Normalny Bochnianin...

  17 listopada 2021 godzina 14:58

  Dalej się nie szczepcie i nie noście maseczek, to pandemia nigdy się nie skończy…

  • JA

   17 listopada 2021 godzina 20:22

   Niech zaszczepieni tez noszą maseczki i niech również ich testują bo również chorują i zarażają nieświadomie myśląc że szczepionka ich chroni przed zakażeniem. A to nie prawda.

 2. Ooo

  17 listopada 2021 godzina 23:07

  Brak kontroli w sklepach ,busach.Gdyby sklep dostawał karę za nieprzestrzeganie masek to by pilnował,a tak to sprzedawca wzrusza ramionami.

  • Anonim

   18 listopada 2021 godzina 00:28

   Bez maseczek chodzą zazwyczaj Ci zaszczepieni, bo uważają że dzięki swoim „paszportom covidowym” nie muszą chronić siebie ani innych. W Belgii najwięcej zachorowań w dzielnicach najbardziej zaszczepionych, w Portugalii gdzie blisko 90 % ludności zaszczepiona duży wzrost zakażeń, a w PL zaszczepieni mają pełen luz i wolno im wszystko i wszędzie. Nie mają kwarantanny, nie testuje się ich lub bardzo rzadko.Stąd tyle zakażeń. W Austrii zaszczepionych pacjentów w szpitalach również testuje się na Covid codziennie, a polski pacjent w naszych szpitalach z certyfikatem covid nie jest badany bo jest „pewny”. Żałosne to wszystko i nie do końca zbadane, a pewność zaszczepionych dominuje. Nikt nie powiedział, że szczepionka będzie chronić przed zakażeniem lecz przed łagodnym przebiegiem. A ciekawe jak później z odpornością na inne wirusy po zaszczepieniu. Przyszłość pokaże.

 3. Normalny Bochnianin...

  18 listopada 2021 godzina 03:37

  Niech ludzie też reagują, niech zwracają uwagę tym co maseczek nie mają, niech dezynfekują ręce przed wejściem do sklepu. Nie ma sensu bełkot politykierów o tym że rząd jest winny, NIEODPOWIEDZIALNI LUDZIE SĄ WINNI… a paszporty covidowe POWINNY być wprowadzone, niech durnie siedzą w domach a nie włóczą się po sklepach…

  • Anonim

   18 listopada 2021 godzina 10:23

   Co Ci z tego paszportu skoro jako zaszczepiony również chodzisz i zarażasz? Paszport na imprezy i wczasy zagraniczne jest Ci potrzebny. I to chodzisz z jeszcze większą pewnością bo uważasz, że d…. nie narażasz nikogo. Niechby porobili testy tym zaszczepionym i ciekawe ile zakazen wśród nich by było. To jest dopiero wylęgarnia Covid.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra