- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wybory 2018

Bochnia. Będzie debata z udziałem bocheńskich mediów i publiczności?

- REKLAMA -

Z propozycją zorganizowania debaty pomiędzy kandydatami na burmistrza Bochni, w której odpytującymi byliby bocheńscy dziennikarze z czterech portali internetowych wyszedł sztab Krzysztofa Kokoszki.

– Wychodzimy z inicjatywą  zorganizowania jej zgodnie z dobrymi praktykami w zakresie organizacji debat przedwyborczych. W związku z tym proponujemy spotkanie z udziałem publiczności, wskazanych dziennikarzy,  w miejscu uzgodnionym przez przedstawicieli obu sztabów – napisał  w liście do naszej redakcji Ireneusz Sobas ze sztabu wyborczego  Krzysztofa Kokoszki.

Redakcja Portalu Bochnia z Bliska podejmuje temat.  Chętnie przyłączymy się do tej debaty, która w takim wydaniu na pewno zyska na obiektywizmie.

1 Komentarz

1 Komentarz

 1. Wyborca

  30 października 2018 godzina 21:54

  Pan Czarek chyba wymięka 😉 Bo zgoda na debatę po wyborach to chyba delikatnie za późno. Czyżby poważny kandytat bał się niewygodnych pytań?
  Idąc za Facebookiem Pana Czarka

  „Po raz drugi dziękuję za zaproszenie do debaty.
  Moje stanowisko w tej sprawie nie uległo zmianie. Jeśli jest Pan otwarty na rozmowę ze mną zapraszam do debaty na temat realizacji programów wyborczych po wyborach. Jeśli 4 Listopada dostanę od społeczeństwa poparcie wyższe niź 50% chętnie wymienię się z Panem pomysłami i spostrzeżeniami po to, aby Nasza Gmina mogła się lepiej rozwijać. Myślę, że taki rodzaj debaty wniesie dużo więcej dobrego w życie mieszkańców naszej Gminy. Nowo wybrana Rada Gminy podjęła istotny krok w celu realizacji naszego programu wyborczego w kadencji 2018-2023, o którym poinformujemy wkrótce. Na dzień dzisiejszy każdy jeszcze może zadać pytanie pod postem na moim profilu wg panujących tam reguł do czego oczywiście gorąco zachęcam”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra