- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

BOCHNIA. 19-latek zaatakował ekspedientkę z marketu. Kilkakrotnie uderzył jej głową o betonowe podłoże

- REKLAMA -

Agresywny 19-letni mieszkaniec powiatu wielickiego został dziś zatrzymany. Przyznał się do ataku na ekspedientkę, a także poprzedzających go, dwóch kradzieży. Niebawem mężczyzna stanie przed sądem.

W środę (tj. 29 marca br.) około godziny 16 młody mężczyzna wszedł na teren jednego z bocheńskich supermarketów. Jak się jednak okazało klient nie był zainteresowany kupnem znajdującego się na półkach towaru.

Mężczyzna dokonał za to kradzieży, a następnie bez konsekwencji opuścił obiekt razem z niezapłaconym towarem. Tuż po godzinie 19 wrócił do sklepu i dokonał kolejnej kradzieży.

Ekspedientka zwróciła mu uwagę by wyciągnął schowany pod ubraniem towar i za niego zapłacił. Gdy odmówił wyjęła telefon i oświadczyła, że sprawę kradzieży zgłosi na policję. Słysząc to mężczyzna wybiegł ze sklepu, a kobieta nie dając za wygraną pobiegła za nim

Wtedy mężczyzna rzucił się na nią, szarpiąc kilkukrotnie uderzył jej głową o betonowe podłoże. Gdy kobieta straciła przytomność – agresor uciekł.

Na miejsce zdarzenia zostały wezwane służby. 43-latka trafiła do szpitala.

Tematem ustalenia sprawcy zajęli się natomiast policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bochni. Udało się wytypować potencjalnego sprawcę oraz możliwe miejsce jego przebywania. Dziś policja zatrzymała mężczyznę.

19-latek z powiatu wielickiego przyznał się zarówno do dokonanej 29 marca br. sklepowej kradzieży, jak również do pobicia pracującej tam ekspedientki. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bochni.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra