- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Bal Niepełnosprawnych i Statuetki Stowarzyszenia Amicus Hominis dla Jacka Tyrki, Zbigniewa Rojka i Genowefy Wyszkowskiej

- REKLAMA -

Przedstawiciele jedenastu placówek z Małopolski wzięli udział w Balu Niepełnosprawnych, który odbył się w środę w Restauracji Panorama w Starym Wiśniczu. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie na Rzecz Osób Specjalnej Troski Amicus Hominis oraz Warsztat Terapii Zajęciowej z Proszówek. Tradycyjnie już fundatorami balu byli Edyta i Krzysztof Kołodziejczyk.

Przybyłych gości powitali: gospodarz Restauracji „Panorama” Krzysztof Kołodziejczyk oraz kierownik WTZ z Proszówek Edward Firek. Uroczystego otwarcia balu dokonał starosta Adam Korta. 

Bal uświetnili swoją obecnością: burmistrz Nowego Wiśnicza Małgorzata Więckowska oraz dyrektor PCPR w Bochni Elżbieta Paczyńska.

Podczas wydarzenia wręczono statuetki Statuetki Stowarzyszenia „Amicus Hominis” . Otrzymali je: Jacek Tyrka, Zbigniewa Rojek i Genowefa Wyszkowska.

Stowarzyszenie Amicus Hominis i WTZ Proszówki składają serdeczne gratulacje i podziękowania osobom wyróżnionym za wieloletnią współpracę, życzliwość i pomoc. W sposób szczególny dziękują państwu Edycie i Krzysztofowi Kołodziejczykom, którzy sfinansowali bal. Warto podkreślić, że uczynili to po raz kolejny od wielu lat pomagają osobom niepełnosprawnym, dzieciom, instytucjom.

3 komentarze

3 Comments

 1. Gaga

  12 maja 2022 godzina 21:43

  Super.. Super.. I jeszcze raz super.. Po 2 latach nieobecności spowodowanej pandemii.. Udało się..naprawdę się udało.. . A. Podopieczni dali z siebie wszystko. Nie zawiedli i bawili się do upadłego.. A jaka radość.. Z tego wszystkiego…. Brawo dla organizatorów.

 2. Feliks

  12 maja 2022 godzina 21:45

  Gratulacje dla wyróżnionych statuetkami w tym roku, bo laureaci naprawdę zasłużyli sobie na tę prestiżową nagrodę i słowa podziękowania ze strony osób niepełnosprawnych. Jednocześnie słowa uznania dla p. Kołodziejczyka za sfinansowanie balu dla osób niepełnosprawnych, a to są przecież spore koszty, by zapewnić muzykę, wyżywienie, napoje, udostępnić lokal dla ponad 230 osób z tylu różnych ośrodków – naprawdę to buduje, że mimo tylu trudności są jeszcze ludzie o wielkim sercu, którzy tak dużo czynią dla osób niepełnosprawnych nie dla kampanii, czy poklasku, ale właśnie dla człowieka tego najsłabszego niepełnosprawnego.

  Panie Krzysztofie podziwiamy Pana postawę bo my możemy tylko serdecznie dziękować i zapewniamy o pamięci ciepła i staropolskiej gościny na najwyższym poziomie w progach Pana Restauracji Panorama !!!

 3. Lucek

  12 maja 2022 godzina 21:52

  Brawo dla Organizatorów, którzy wykazali się kolejny raz swoją bezinteresownością organizując tak wielką imprezę dla niepełnosprawnych. Państwo Kołodziejczyk są doskonałym przykładem do naśladowania i oby więcej osób z naszego środowiska wykazywało się dobrym sercem.
  Po zdjęciach widać, iż impreza była bardzo udana. Gratuluje i trzymam kciuki za pozytywnych ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra