- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Autorzy petycji w sprawie Plant Salinarnych chcą otwartego spotkania i publicznej dyskusji

- REKLAMA -

Zwołanie posiedzenia Komitetu Rewitalizacji w formule „otwartego forum” z udziałem sygnatariuszy „Listu Otwartego”, radnych oraz  mieszkańców domagają się inicjatorzy petycji w sprawie Plant Salinarnych.

-Apelujemy o umożliwienie stronie społecznej udziału w wypracowaniu kompromisowego rozwiązania w zakresie rewaloryzacji Plant Salinarnych na zasadach partycypacji społecznej – czytamy w liście skierowanym do burmistrza Bochni.

Inicjatorzy spotkania chcą, aby w spotkaniu uczestniczyli urzędnicy merytoryczni magistratu, projektanci a także  zaproszeni eksperci i praktycy w zakresie urbanistyki, dendrologii i konserwacji zieleni miejskiej.

Prośba o spotkanie trafiła do burmistrza Bochni.

5 komentarzy

5 Comments

 1. Avatar

  pytajnik

  02 lutego 2023 godzina 23:23

  Pamiętam, że niedawno w Krakowie ludzie pogonili projektanta przebudowy parku miejskiego i skrytykowali ekstrawaganckie i b.drogie pomysły pana projektanta. . Czy to aby nie był ten sam projektant co w Bochni ????

  • Avatar

   Seneka

   04 lutego 2023 godzina 13:21

   Niestety to ta sama *autorska* pracownia, której projekt rewaloryzacji Parku Bednarskiego spotkał się ze zdecydowanym sprzeciwem społecznym.W tym parku była również zaplanowana wycinka dużej ilości drzew i budowa nieuzasadnionych historycznie nowych obiektów małej architektury. Na szczęście władze Krakowa i podlely im Zarząd Zieleni Miejskiej posłuchały głosu organizacji pozarządowych oraz mieszkańców rezygnując z tych *autorskich* rozwiązań.

 2. Avatar

  Uczestnik

  05 lutego 2023 godzina 15:32

  Byle nie z upartym i poniżonym,zrypanym ostatnio zastępcą zwanym Crazy…..

 3. Avatar

  Rozia

  06 lutego 2023 godzina 00:56

  Wytną drzewa i zabetonuja na parkingi jak w Łasku Uzbornia 120 miejsc parkingowych. Co było ładnego w projekcie już nie zrobiono

 4. Avatar

  Slawek

  06 lutego 2023 godzina 00:58

  Dobrze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra