- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Amerykanin zgubił się w Brzesku. Pomogli mu policjanci

- REKLAMA -

W nocy z poniedziałku na wtorek, przed godziną 3, do Komendy Powiatowej Policji w Brzesku zgłosił się obywatel USA i poinformował o zaginięcie swojego kolegi. Z  relacji zgłaszającego wynikało, że wracał samochodem wraz z dwoma innymi obywatelami USA, z wolontariatu z Ukrainy.

Przejeżdżając przez powiat brzeski zatrzymali się na parkingu MOP Mokrzyska, gdzie jeden z pasażerów oddalił się z pojazdu w nieznanym kierunku. Pozostali dwaj, gdy go nie odnaleźli przyjechali zgłosić zaginięcie.

W międzyczasie, do brzeskiej komendy z USA dzwoniła także żona zaginionego mężczyzny, aby prosić o pomoc. Na miejsce do poszukiwań skierowano patrol z komisariatu w Czchowie.

Mundurowi w wyniku penetracji okolicy, w odległości około 3 kilometrów od autostradowego parkingu  znaleźli w zagajniku poszukiwanego mężczyznę.

47-latek był wystraszony, zdezorientowany i przemoczony. Mężczyzna został zabrany przez załogę karetki do szpitala na badania.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Avatar

    podatnik

    24 listopada 2022 godzina 09:09

    Tak patrol z Czchowa bo z Brzeska i Bochni mieli za daleko, szkoda że karetka z Krakowa nie przyjechała ……chociaż kto wie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra