- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

AKTUALNIE: Kolejne zakażenie COVID-19 w gminie Nowy Wiśnicz

- REKLAMA -

Ostatnie badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie SARS-CoV-2 u kolejnych osób. To 6 kobiet i 6 mężczyzn, w wieku od 19 do 73 lat, z Krakowa i powiatu oświęcimskiego (po 2 osoby), powiatów: chrzanowskiego i suskiego ( 3 osoby) oraz krakowskiego i bocheńskiego (po 1 osobie). W przypadku powiatu bocheńskiego zakażona jest kolejna osoba z gminy Nowy Wiśnicz.

Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 1564 osób.


Jest także przykra informacja o śmierci 91-letniej kobiety, mieszkanki powiatu tarnowskiego, która przebywała w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Zmarła miała choroby współistniejące. Potwierdzono, że przyczyną zgonu był COVID-19. Tym samym w Małopolsce liczba zgonów spowodowanych COVID-19 wynosi 41.

W najnowszym raporcie jest także informacja o kolejnych ozdrowieńcach z naszego województwa. To 6 kobiet i 7 mężczyzn, w wieku od 24 do 72 lat, z Krakowa (4 osoby), powiatu oświęcimskiego, chrzanowskiego i limanowskiego (po 2 osoby) oraz powiatów: suskiego, krakowskiego, myślenickiego (po 1 osobie), którzy w większości przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 1071 ozdrowieńców.

Źródło informacji: WSSE w Krakowie.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra