- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

28-letnia Monika przeżyła straszny wypadek. Pomóżmy jej ponownie stanąć na nogi! ZRZUTKA

- REKLAMA -

Monika jak każda młoda kobieta miała wiele planów na przyszłość, wiele marzeń. Jedno z nich spełniło się we wrześniu tego roku – została żoną Daniela. Na co dzień realizowała się, pracując w przedszkolu. Poświęcała swój czas najmłodszym.

Niestety los postanowił ją doświadczyć. Wybrał dla niej trudniejszą drogę – pełną zakrętów i przeszkód. 17 listopada Monika uległa poważnemu wypadkowi. Została potrącona przez pędzącą ciężarówkę zaledwie kilkadziesiąt metrów od swojego domu. Do wypadku doszło w Niegowici koło Gdowa. Kobieta straciła nogę na wysokości połowy podudzia.

Obecnie przebywa w szpitalu, gdzie musi radzić sobie z nim sama. Monika odczuwa ogromny ból – zarówno fizyczny, jak i psychiczny. W czasach pandemii nie ma szans na wsparcie ze strony rodziny.

Przed nią długie miesiące walki o powrót do normalności, nauka podstawowych czynności, takich jak utrzymywanie równowagi, pierwsze kroki o kulach bez jednej nogi, a później miesiące rehabilitacji i zakup kosztownej protezy.

– Nie pozwólmy, by brak środków finansowych zaprzepaścił jej szansę na normalne funkcjonowanie. Pokażmy, że w grupie siła. Że miłość do bliźniego ma ogromną moc – zaapelowali przyjaciele Moniki, którzy na portalu zrzutka uruchomili zbiórkę. TUTAJ

Monika, nie jesteś sama! Stoi za Tobą murem cała rzesza ludzi, którzy Cię kochają i będą walczyć o Twój powrót do zdrowia. Dlatego, Drodzy, bardzo prosimy o pomoc! Grosz do grosza… Każda wpłata jest na wagę złota. Pomóżmy Monice w tym trudnym czasie. Przekażmy to dalej i pamiętajmy, że każdy z nas może się znaleźć w podobnej sytuacji. Do dzieła i wielkie, wielkie dzięki!”

Zbiórkę można wesprzeć TUTAJ

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra