- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

22-latek pędził motocyklem przez centrum wsi z prędkością 150 km na godzinę!

- REKLAMA -

Policjanci z brzeskiej drogówki szybko ustalili motocyklistę, który w Kątach, pędził w obszarze zabudowanym z prędkością 150 km/h i nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Okazał się nim 22 – letni mieszkaniec powiatu brzeskiego.

W piątek brzescy policjanci kontrolowali prędkość z jaką poruszają się kierujący pojazdami w obszarze zabudowanym. Tuż po godzinie 11, funkcjonariusze zauważyli motocykl jadący bardzo szybko w ich kierunku. Pomiar prędkości jednośladu wskazał aż 150 km/h, czyli o 100 km/h więcej niż stanowi dopuszczalna prędkość w obszarze zabudowanym. Policjanci wydali sygnał tarczą do zatrzymania się kierującemu, jednak ten zignorował go i nie zatrzymał się do kontroli.

Funkcjonariusze szybko jednak ustalili właściciela motocykla. Już po kilkunastu minutach policjanci przyjechali do miejsca zamieszkania 22-letniego mieszkańca powiatu brzeskiego. Mężczyzna nie krył zaskoczenia wizytą policjantów. Przyznał się do popełnienia wykroczeń. Tłumaczył się policjantom, że nie posiada wymaganych uprawnień do kierowania tego typu pojazdami i dlatego nie zatrzymał się do kontroli. Kierującemu za popełnione wykroczenia grozi teraz wysoka kara grzywny.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra