- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

16 nauczycieli z miejskich szkół i przedszkoli w Bochni ma koronawirusa

Fot. małgorzata Więcek-Cebula
- REKLAMA -

Przybywa zakażeń także wśród nauczycieli. Z danych uzyskanych dziś (21 października) wynika, że pozytywny wynik na obecność COVID-19 potwierdzono u 16 nauczycieli z miejskich placówek oświatowych w Bochni.

Część uczniów już uczy się zdalnie. Zdecydowana większość oddziałów w bocheńskich szkołach prowadzi jednak zajęcia w systemie stacjonarnym.

Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział dziś w Sejmie, że rozważane jest wprowadzenie w wyższych klasach szkoły podstawowej nauczania zdalnego albo hybrydowego. Decyzja w tej sprawie ma być ogłoszona w czwartek.

Dziś w powiecie bocheńskim potwierdzono zakażenie u kolejnych 12 osób. Obecnie na terenie Bocheńszczyzny jest 322 aktywnych przypadków koronawirusa.

8 komentarzy

8 Comments

 1. Avatar

  obserwator

  21 października 2020 godzina 23:08

  Niech dalej sobie organizują imprezki, rozdawanie nagród i stypendiów , ściskają i pozują na ściankach do zdjęć.

 2. Avatar

  Rodzic

  22 października 2020 godzina 08:08

  W ubiegłym sezonie strasznie się namęczyli przez nauczanie zdalne! Kto uczył ? Rodzice !oni tylko zadawali materiał ,że dzieci z podstawówek od wczesnych godzin do wieczora siedziały przy odrabianiu zadań i przy komputerach ! Większość nauczycieli siedząc w domach zajmowała się swoimi dziećmi. Teraz wielki dzień EN i nagrody wójtów , burmistrzów , fotografie , owacje .Za co? za nieróbstwo , za to że są nauczycielami ? mało takich , którzy uczą z powołania – teraz zakażeni – zgadzam się z obserwatorem w zupełności : skończyć z impezkami Na Zalesiu , fotkami ,nagrodami i innymi pokazówkami tylko do roboty . Nie będzie tyle zakażeń !

  • Avatar

   Też jestem rodzicem.

   22 października 2020 godzina 12:02

   Tak niestety było całkowita racja.

  • Avatar

   Hanna

   23 października 2020 godzina 08:27

   A to w korporacjach nie ma obowiązkowych imprez integracyjnych, obowiązkowych wyjazdów motywacyjnych. A dzieci same w domu lub z dziadkami,a w szkole siedzą do 17

 3. Avatar

  n

  23 października 2020 godzina 14:14

  zapraszamy do szkół przecież droga otwarta wtedy myślenie się zmieni Rodzice wychowują swoje dzieci. Większość pozbywa się kłopotu i dzieci siedzą na świetlicy do 16 30

  • Avatar

   myślenienieboli

   24 października 2020 godzina 19:57

   n -nauczyciel nie da się ukryć że małe doświadczenie życiowe…., a kłopot to ma dyrektor placówki ze ma takiego PEDAGOGA na utrzymaniu z takim tokiem myślenia !

 4. Avatar

  nauczyciel

  23 października 2020 godzina 14:15

  zapraszamy do szkół przecież droga otwarta wtedy myślenie się zmieni Rodzice wychowują swoje dzieci. Większość pozbywa się kłopotu i dzieci siedzą na świetlicy do 16 30

 5. Avatar

  JA

  27 października 2020 godzina 05:04

  koronawirusa przenosza tez dzici od swoich rodzin ktore pracuja w roznych firmach urzadzaja sobie beztrosko spotkania rodzinne a pozniej korona w szkole lub przedszkolu zarazony nauczyciel przynajmniej troche szcunku dla nauczycieli ktorzy poswiecaja sie dla waszych dzieci a wy mozecie robic swoje kariery

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra