- REKLAMA -
- REKLAMA -
STUDNIÓWKA 2023

STUDNIÓWKA w ZS nr 3 w Bochni – WIDEO

- REKLAMA -

Były podziękowania, polonez i zabawa do białego rana. W sobotę na balu studniówkowym w wiśnickiej „Panoramie” bawiła się młodzież ZS nr 3 w Bochni. Zdjęcia z tego wydarzenia zamieściliśmy zaraz po zakończeniu studniówki ZOBACZ. Dziś materiał wideo.

Wideo: Krzysztof Kuchno

5 komentarzy

5 Comments

 1. Avatar

  Uczestnik

  23 stycznia 2023 godzina 19:15

  Operator kamery też się z kimś bawił jak nie patrzyliśmy? bo obraz nie ma stabilności w żadnym stopniu, a próba ukrycia tego krótkimi ujęciami nie wyszło.. Przyznam szczerze że spodziewałem się czegoś lepszego a nie bujającego się obrazu praktycznie w każdym ujęciu. Przykre że nikt nie postarał się o lepszy sprzęt do nagrania albo kogoś ze stabilniejsza ręką.

 2. Avatar

  Nie uczestnik

  23 stycznia 2023 godzina 21:43

  Czepiasz się koleś nie wiadomo czego. Chyba film oglądałeś będąc jeszcze w stanie wskazującym na spożycie, co chyba nie jest dozwolone na takich imprezach i stąd to wrażenie niestabilności?… Przy tego typu filmach bardzo często stosuje się różne efekty i skróty dopasowane do muzyki, coś o tym wiem, a w tym lokalu byłem na kilku weselach…

 3. Avatar

  Montażysta

  24 stycznia 2023 godzina 12:24

  To jest dynamiczny klip jak widzę, a nie reportaż. Jak chce się coś oceniać, to najpierw samemu trzeba coś wiedzieć.

 4. Avatar

  Anonim

  24 stycznia 2023 godzina 13:37

  Co to za Dj z rampa jak na pranie

 5. Avatar

  Kuba

  26 stycznia 2023 godzina 15:40

  Klip bardzo fajnie zmontowany, dynamiczne, krótkie ale ciekawe ujęcia. Byłem równiez uczestnikiem studniówki i moim zdaniem filmik fajnie oddaje klimat zabawy. Uczestnik krytykujący szuka kwadratowych jaj bo ani ja ani moja partnerka nie widzimy tutaj drgającego obrazu. Nam się klip podoba i z niecierpliwością czekamy na cały film:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra