- REKLAMA -
- REKLAMA -
Sport

W sobotę mecz BKS Bochnia – Metal Tarnów

- REKLAMA -

Czas na kolejne emocje przy Parkowej! W sobotę 3 czerwca BKS Bochnia podejmie ekipę Metalu Tarnów. Będzie to kolejny kluczowy mecz w kontekście walki o awans do IV ligi.

Rozgrywki V ligi są już na finiszu. Bocheńskiemu pozostały do rozegrania jeszcze 4 mecze (plus jedno zwycięstwo walkowerem z Jarmutą Szczawnica). BKS z 54 punktami i zaległym spotkaniem z Watrą melduje się na 4. miejscu w tabeli grupy Małopolska – wschód, tracąc niewiele do pozycji dających promocję. Jest to dobra pozycja wyjściowa w kontekście walki o awans, który wciąż jest możliwy.

Kolejnym krokiem będzie zmierzenie się z Metalem GAWRO Tarnów. Tarnowska drużyna zgromadziła do tej pory 36 punktów na koncie. Daje im to 8. pozycję w ligowej tabeli. Na jesień Bocheński pokonał Metal w Tarnowie, wygrywając na wyjeździe 2:4.

Mecz na stadionie przy Parkowej 3 rozpocznie się w najbliższą sobotę o godzinie 11:00. Bilety w cenie 10 zł zakupić będzie można w kasach przed wejściem na stadion, cena biletów dla kobiet wynosi 5 zł. Dzieci do lat 7 wchodzą za darmo.

Sponsorem meczu jest firma Cober, czyli deweloper Osiedla Panorama. Partner Bocheńskiego przygotował zestawy gadżetów, które zostaną rozlosowane pośród kibiców obecnych na stadionie.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra