- REKLAMA -
- REKLAMA -
Sport

W sobotę Derby Powiatu Bocheńskiego. BKS zagra z Drwinią

- REKLAMA -


W sobotę 17 czerwca Bocheński po raz ostatni w tym sezonie zagra przed własną publicznością. Przy Parkowej w Derbach Powiatu zmierzą się ze sobą ekipy z Bochni i Drwini.

BKS Bochnia wciąż liczy się w walce o awans do IV ligi. Po 28 seriach gier Ekipa z Solnego Grodu z 61 punktami na koncie obejmuje 3. pozycję w piątoligowej tabeli. Bocheński traci 3 punkty do pozycji dającej awans, a do końca sezonu pozostały dwie kolejki.

GKS Drwinia zajmuje pozycję zaraz za Bocheńskim, piastując 4. miejsce w ligowej tabeli. Drużyna z Drwini miała okazję podjąć BKS w listopadowym meczu, kiedy to Bocheński zwyciężył 3:1.

Mecz derbowy odbędzie się w sobotę 17 czerwca o godzinie 17:00 na stadionie im. dr. Władysława Krupy przy ulicy Parkowej 3. Bilety na to spotkanie w cenie 10 zł będzie można zakupić w kasie przy wejściu na stadion. Cena biletów dla kobiet wynosi 5 zł, dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo.

Sponsorem meczu jest firma Wessper, bocheński producent filtrów wody, pochłaniaczy wilgoci, akcesoriów do odkurzaczy oraz drobnego wyposażenia kuchennego. Partner klubu przygotował zestawy gadżetów, które zostaną rozlosowane wśród kibiców obecnych na stadionie. Będzie można wygrać również vouchery do pizzerii Da Grasso Bochnia i Cafe Espresso.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra