- REKLAMA -
- REKLAMA -
Sport

W niedzielę „ASICS Day dla Fundacji Auxilium” charytatywna impreza dla podopiecznych fundacji „Auxilium”

fot. Andy astfalck
- REKLAMA -

Charytatywny „maraton sztafetowy” zaplanowano w niedzielę na stadionie MOSiR w Bochni. Impreza rozpocznie się po godzinie 13. Organizatorem tego wydarzenia jest Marcin Kusiak z grupy Creative Bochnia Biega Team (Dziki na Stadionie) reprezentujący także ASICS Frontrunner Poland. Wydarzeniu patronuje portal Bochniazbliska.pl

Główną atrakcją wydarzenia jest bieg na dystansie maratonu realizowany jednak w formie sztafety.

– Uczestnicy zmieniając się co okrążenie w sumie pokonają dystans maratonu. Do udziału w biegu zgłosiło się 75 osób, wśród nich 10 frontrunnerów ASICS – mówi w rozmowie z Portalem Bochniazbliska.pl Marcin Kusiak, organizator imprezy.

Podczas biegu zawodnicy spróbują pobić rekord sprzed trzech lat (2 :19 :30) ustanowiony przez grupę Creative Bochnia Biega Team (Dziki na Stadionie).

Impreza będzie miała także charakter charytatywny, w trakcie wydarzenia prowadzona będzie zbiórka datków na rzecz Fundacji „Auxilium”.

– Zapraszamy całe rodziny do kibicowania zawodnikom i wsparcia podopiecznych „Auxilium”. W programie dużo atrakcji: loteria fantowa, testy butów, konkursy dla dzieci, mini bazarek z pysznymi domowymi ciastami i dużo gadżetów – zachęca Marcin Kusiak.

O wydarzeniu przeczytasz TUTAJ

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra