- REKLAMA -
- REKLAMA -
Sport

V liga. „Piwosze” pożegnali się z Okocimską remisem

- REKLAMA -

Okocimski Brzesko zremisował 1-1 z Barciczanką Barcice w meczu 28. kolejki IV ligi. Goście wyszli na prowadzenie po golu w 7′ Szymona Grucy. Wyrównał w 23′ Maciej Pawlik. Okocimski jest już pewien utrzymania w IV lidze. Z dorobkiem 37 punktów zajmuje 10. lokatę.

Okocimski Brzesko – Barciczanka Barcice 1-1
Bramki: Maciej Pawlik 23 – Szymon Gruca 7
Okocimski: Nikodem Śnieg – Jakub Baran, Daniel Policht, Łukasz Kulig, Maciej Pawlik – Mateusz Wawryka, Arkadiusz Goryczka, Jakub Duda (68′ Tomasz Grzyb), Sergiusz Kostecki, Przemysław Bury – Michał Waśko.
Barciczanka: Wojciech Mastalerz – Wojciech Kumor, Jakub Miechurski, Piotr Saratowicz, Marek Maślejak (75′ Jakub Bieniek), Maciej Nowak, Łukasz Krupa, Szymon Pogwizd, Szymon Gruca, Przemysław Urasiński (64′ Jakub Nowak), Tomasz Tokarczyk (60′ Artur Majchrowski).

Brzeszczanie pożegnali się z własnym stadionem w sezonie 2018/2019 remisem z Barciczanką , dla której obecne rozgrywki mogłyby się już skończyć kilka tygodni temu. Walcząca o awans w poprzednich rozdaniach Barciczanka w tym sezonie jest średniakiem ligi. Nie umniejsza to jednak podopiecznym Rafała Polichta, że zdobyty na wyżej notowanym rywalu punkt poprawił solidny dorobek punktowy beniaminka.

Bramki strzelili Szymon Gruca i Maciej Pawlik, których bramki zdobyte jeszcze przed upływem 30 minut zapowiadały wysoki wynik przy Okocimskiej. Nic z tego. Mimo, że oba zespoły mogły pokusić się o bramki – w poprzeczkę strzelił chociażby Michał Waśko, to wynik nie uległ zmianie.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra