To był emocjonujący mecz – podkreśla trener Ryszard Tabor po wygranym meczu w Kielcach

Wygraną zakończył się mecz SMS III ZPRP Kielce – MOSiR Bochnia 30:31 (17:14). Bochnianie z tego pojedynku wrócili z trzema punktami.

– Mecz był emocjonujący do ostatnich sekund i zakończył się dla nas bardzo dobrze, bo zdobyciem 3 punktów – mówi Ryszard Tabor trener bochnian. Przez całe spotkanie nieznacznie prowadzili gospodarze (największa różnica 4 bramkowa na początku 2 części gry), w 56 minucie to my obejmujemy 2 bramkowe prowadzenie. Ostatnie minuty to bardzo ambitna gra obu zespołów, która kończy się naszą wygraną dodaje Ryszard Tabor.

Wyróżnić należy najlepszego na parkiecie Ivo Stopczyńskiego (13 bramek), Patryka Rolewicza w bramce i Huberta Pamułę za grę w ataku i kierowanie grą obronną.-

MOSiR Bochnię reprezentowali i bramki zdobyli: Iwo Stopczyński 13, Makuch 9, Hubert Pamuła 4, Maciej Grech 2, Piotr Kalinka 2, Konrad Trojan 2, Marcin Szkolik 1, Bartosz Batko, Mateusz Błoniarczyk, Marcin Jakubowski.

Kierownik drużyny Maciej Haber, trener odnowy biologicznej Maciej Hamuda.

11 kolejkę bocheński zespół  rozegra u siebie w najbliższą sobotę 12 grudnia, kiedy gościł będzie SUMKS Jedynkę Myślenice. Spotkanie odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej bez udziału publiczności, ale będzie transmitowane online na kanale YouTube MOSiR Bochnia TV. Początek o godz. 18.00.

Szkolenie zawodników i rozgrywki zespołu MOSiR Bochnia w II lidze piłki ręcznej mężczyzn  są wspierane finansowo przez Gminę Miasta Bochnia.