Sport

Piłka ręczna. Powrót starych znajomych. MOSiR – AZS AGH Kraków już w niedzielę

W niedzielę piłkarze ręczni MOSiR Bochnia podejmą w Hali Widowiskowo – Sportowej AZS AGH Kraków. Zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek starych znajomych. Początek meczu o godzinie 16.00

AZS to jeden z faworytów tegorocznych rozgrywek szczypiornistów. Krakowianie rozegrali jak na razie jeden mecz ligowy (mecz 1. kolejki przełożony został na październik) i pokonali na własnym parkiecie SPR Wisłę Sandomierz 25-23 (15-9). W meczu tym wystąpili między innymi Jakub Jewiarz, Adrian Najuch (8 bramek), Mateusz Zubik (6), Sławomir Karwowski (4) oraz Mateusz Bujak.

Wszyscy oni w przeszłości reprezentowali barwy MOSiR-u. Po raz kolejny więc miłośnicy piłki ręcznej z Bochni będą mieli okazję zobaczyć ich w akcji. Jak poradzą sobie na znanym sobie parkiecie i przeciwko znanym sobie bocheńskim rywalom? Świadomość gry z mocnym zespołem i to złożonym ze swoich byłych kolegów będzie działać mobilizująco na zawodników trenera Ryszarda Tabora: W niedzielę spotkamy się z jednym z faworytów rozgrywek, który zapewne będzie walczył o pierwsze miejsce w tabeli. Jest to niewątpliwie przeciwnik mobilizujący nas od strony sportowej i ambicjonalnej, ponieważ w zespole AGH występują zawodnicy, którzy kiedyś reprezentowali barwy MOSiRu – podkreśla szkoleniowiec bocheńskiego zespołu.

Program 3. kolejki:

MOSiR Bochnia – AZS AGH Kraków , niedziela godz. 16.00
NLO SMS II ZPRP Kielce – HLB Buskowianka
SPR Stal II Mielec – AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce
SPR Wisła Sandomierz – SPR Orzeł Przeworsk

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra