Sport

Piękne zwycięstwo Bocheńskiego ZDJĘCIA

W sobotę w ramach 16. kolejki IV ligi wschodniej w Radłowie zmierzyły się ze sobą ekipy Radłovii i BKS Bochnia. Bocheński wygrał w wyjazdowym meczu aż 0:5!

Mecz zaczął się bardzo dobrze dla BKS, gdyż już w pierwszych minutach gole zdobyli Chibueze Onwudi oraz Artur Majcher. W drugiej połowie BKS kontynuował ekspansję na połowie przeciwnika, co poskutkowało 3 kolejnymi bramkami. W drugiej części meczu gole zdobyli Bartłomiej Chlebek, Chibueze Onwudi oraz Mateusz Olipra.

Drużyna Bocheńskiego zaliczyła drugie ligowe zwycięstwo w sezonie. BKS z 11 punktami obejmuje na ten moment 14 miejsce w tabeli 4 ligi małopolskiej wschodniej.

Radłovia Radłów – BKS Bochnia 0:5 (0:2)

Bramki: Chibueze Onwudi 5′, 63′, Artur Majcher 9′, Bartłomiej Chlebek 62′, Mateusz Olipra 90’+4′.

BKS: Karol Pietrzak – Jan Mazur, Piotr Janicki, Bartłomiej Chlebek, Tomasz Rachwalski, Jakub Jastrzębski, Jakub Kleszcz (75′ Kacper Musiał), Artur Majcher (80′ Mateusz Olipra), Mariusz Łyduch (78′ Maksymilian Rybak), Jarosław Ulas (65′ Hubert Skocz) Chibueze Onwudi.

Radłovia: Miłosz Wadas – Jakub Bieryt, Michał Derlaga, Patryk Leżoń, Piotr Szumlański (46′ Krystian Kozioł), Bartłomiej Padło (79′ Sebastian Schab), Kamil Michałek, Jakub Rosa, Paweł Broda (46′ Jakub Klich), Kamil Żurek, Adrian Gwóźdź (85′ Patryk Magiera).