- REKLAMA -
- REKLAMA -
Sport

Noworoczny turniej piłki siatkowej dla szkół podstawowych gm. Rzezawa o puchar wójta Mariusza Paleja DUŻO ZDJĘĆ

FOt. UG w Rzezawie
- REKLAMA -

Reprezentacje SP Rzezawie i SP w Jodłówce okazały się najlepsze podczas „Noworocznego turnieju piłki siatkowej dla szkół podstawowych gm. Rzezawa o puchar wójta Mariusza Paleja”, który został rozegrany w hali Szkoły Podstawowej w Okulicach. Drugie miejsce wywalczyła drużyna SP Okulice, a trzecie SP Krzeczów.

W ramach obchodów 50-lecia powstania Gminy Rzezawa w Publicznej Szkole Podstawowej w Okulicach odbył się turniej piłki siatkowej dla szkół podstawowych gminy Rzezawa. Zawody sportowe zorganizowane dla uczniów klas VII i VIII zostały rozegrane w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Okulicach.

Imprezę sportową zainaugurował dyrektor szkoły Zbigniew Góra. Powitał wszystkich uczestników turnieju wraz z opiekunami: Jolantą Sumarą-Warchoł, Agatą Marek-Szafrańską, Edytą Nosek, Zbigniewem Koniecznym.

Do udziału w rozgrywkach zgłosiły się cztery drużyny: SP Jodłówka, SP Rzezawa, SP Krzeczów i SP Okulice. Drużynę stanowiła grupa mieszana składająca się z 4 chłopców i 2 dziewcząt. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. Poziom zaciętej rywalizacji był wyrównany, toteż o rozstrzygnięciu turnieju decydowały niewielkie różnice punktowe.

Nagrody w postaci pucharów, dyplomów i upominków rzeczowych ufundowane i wręczone zostały przez Wójta Gminy Rzezawa Mariusza Paleja oraz Dyrektora SP w Okulicach Zbigniewa Górę. Turniej przebiegał w atmosferze sportowej rywalizacji i przy dopingu publiczności.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra