Sport

Koszykówka. Bochnianki wygrywają z Koroną Kraków 85:66!

Fot. MOSiR Bochnia

W niedzielę 23 lutego juniorki Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrały swoje przedostatnie spotkanie w tym sezonie z KS Koroną Kraków.

Początek meczu nie był dla Bochni zbytnio udany, bo w drugiej minucie meczu było 0:7 dla Korony Kraków. Musiało nastąpić szybkie przebudzenie, większe zaangażowanie się w obronę i pierwszą kwartę MOSiR wygrywał 23:11. W drugiej kwarcie przewaga została powiększona poprzez lepszą grę w obronie oraz na tablicy, dzięki której Bochnia wyprowadziła szybkie kontry zakończone łatwymi punktami.

– W całym meczu wszystkie zawodniczki miały możliwość zaprezentowania się. Cały czas pracujemy nad lepszym zgraniem się w ataku pozycyjnym oraz nad zespołową obroną – powiedziała trenerka bochnianek Marta Starowicz.

MOSiR Bochnia – KS Korona Kraków 85:66 (23:15, 21:14, 17:16 i 24:21)

W meczu zagrały: Zuzanna Kierońska, Gabriela Czekaj 13, Emanuela Lekka 12, Agnieszka Krawiec 4, Magda Cabała 6, Olga Kaźmirek 8, Łucja Dziadowiec 6, Julia Gadowska 2, Nikola Gałek 8, Weronika Wilk 20, Emanuela Despet 6 i Patrycja Czaja.

Mecz rozegrano w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Stawiarskiego w Bochni.

Ostatni mecz MOSiR Bochnia – 1 marca


Bochnianki ostatnie spotkanie w lidze rozegrają w niedzielę 1 marca na wyjeździe z Wisłą CANPACK Kraków. Mecz rozpocznie się o godz. 13.00 w Hali TS Wisły w Krakowie.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra