Sport

IV liga. Start BKS na 1 punkt

W meczu inaugurującym czwartoligowy sezon 2019/2020 BKS Bochnia zremisował w Woli Rzędzińskiej z tamtejszą Wolanią 2-2. Bramki dla bochnian strzelili debiutanci: Jarosław Ulas oraz Patryk Kura. Bochnianie mieli jeszcze szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu, ale w 86′ minucie rzutu karnego nie wykorzystał Daniel Bukowiec.

Wolania – BKS Bochnia 2-2
Bramki: Mateusz Michon 30′, Artur Nowak 37′ – Jarosław Ulas 43′, Patryk Kura 82′
żk : Barwacz, Frys, Tadel, Szosta – Chlebek
czk: Frys 86′ – za drugą żółtą
BKS: Bartłomiej Grabowski – Mateusz Kasprzyk, Dominik Juszczak (66′ Paweł Matras), Bartłomiej Chlebek – Dawid Grzyb, Tomasz Rachwalski – Patryk Kura, Jarosław Ulas, Ernest Świętek, Daniel Bukowiec – Mirosław Tabor
Wolania: Michał Boruch – Artur Hebda, Dominik Minorczyk, Jakub Tadel, Konrd Barwacz, Konrad Frys, Marcin Tubek, Mateusz Michon, Patryk Mróż, Piotr Szosta.

W zespole BKS zadebiutowało dzisiaj trzech nowych zawodników – Bartłomiej Grabowski, Patryk Kura i Jarosław Ulas. Dwaj ostatni już wkupili się w drużynę strzelając bramki na wagę jednego punktu. Bochnianie przegrywali w pierwszej połowie 2-0 i zanosiło się na mocne otwarcie sezonu przez beniaminka. Tymczasem jeszcze przed przerwą środkowy pomocnik – Jarosław Ulas zdobył kontaktowego gola, aa na dziesięć minut przed końcem meczu wynik ustalił Patryk Kura.