- REKLAMA -
- REKLAMA -
Sport

Bochnia. MSP Bochnia – Okocimski Brzesko 4:0

fot. adam boroń
- REKLAMA -

W sobotę 4 maja na boisku w Smykowie drużyna MSP Bochnia rozegrała trzeci mecz w II lidze młodzików Brzesko-Bochnia. Przeciwnikami drużyny z Bochni był zespół Okocimskiego Brzesko.

Po dobrym spotkaniu młody zespół z Bochni pokonał rywali z Brzeska 4:0. Drużyna wspierana przez powiat bocheński i występująca z logo powiatu bocheńskiego na koszulkach jak na razie dobrze sobie radzi w rozgrywkach.

Zespół jest złożony z wychowanków 4 szkółek piłkarskich: ABC Futbolu, Fair Play, Zostań Piłkarzem i Żaczków Nowy Wiśnicz.

Wszyscy zawodnicy przeszli wcześniej etap szkolenia w macierzystych szkółkach piłkarskich, brali udział w rozgrywkach ligi BLT (Bocheńskiej Ligi Turniejowej) a większość z nich należała także do kadr ligi BLT.

Teraz chłopcy reprezentują już barwy MSP Bochnia tworząc jedną drużynę. W dotychczasowy meczach chłopcy odnieśli dwa zwycięstwa i raz zremisowali.


3 komentarze

3 Comments

 1. Anonim

  07 maja 2019 godzina 09:02

  Piękny mecz, gratulacje

 2. Onyx

  07 maja 2019 godzina 12:07

  Warto zaznaczyć,że jeśli chodzi o OKS BRZESKO była to 3 drużyna mlodzikow… z goscinnym bramkarzem orlików rocznik 2008 tak że tego…
  O ile mi wiadomo 3 lata różnicy wiekowo między zawodnikami Bochni a Brzeska….

  • Anonim

   10 maja 2019 godzina 11:06

   Zarówno chłopcy z MSP Bochnia jak i z Okocimskiego zagrali bardzo dobry mecz. A co do rocznika to w MSP Bochnia 7 graczy to rocznik 2008 w tym bramkarz reszta to 2007 ani jednego gracza w tym spotkaniu nie było z rocznika 2006 w drużynie z Bochni. Wiec nie ma co mówić o różnicy wieku… pzdr

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra