- REKLAMA -
- REKLAMA -
Sport

Bochnia. Kadry MSP Bochnia szansą dla najzdolniejszych zawodników

- REKLAMA -

Kadry MSP Bochnia z rocznika 2009 oraz z rocznika 2010 po raz kolejny brały udział w prestiżowych dwudniowych turniejach  piłkarskich organizowanych przez Akademie 21 im. Henryka Reimana z Krakowa.

W turniejach rozgrywanych na sztucznej murawie uczestniczą drużyny z całej Polski. Najzdolniejsi zawodnicy z takich szkółek piłkarskich jak ABC Futbolu, SPN Fair Play, Zostań Piłkarzem czy Żaczki Nowy Wiśnicz dzięki kadrom MSP Bochnia mają szansę rywalizować jak równy z równym z takimi zespołami jak Cracovia, AP 21, Garbarnia, Juventus Academy Warszawa czy Rozwój Katowice.

Współpracujące z MSP szkółki piłkarskie wykonują bardzo dobrą prace. W pojedynkę jednak nie były by w stanie rywalizować z takimi zespołami. Dzięki MSP Bochnia jest to możliwe. Poziom turniejów jest bardzo wysoki. Drużyna MSP w roczniku 2009 w dniu 8-9 lutego wywalczyła III miejsce w tzw lidze Europy a w roczniku 2010, 15 i 16 lutego zajęła II miejsce również w lidze Europy.

We wcześniejszych turniejach w rocznikach 2011 i 2012 zawodnicy z MSP wywalczyli awans do tzw Ligi Mistrzów a dzięki zajęciu miejsca w pierwszej 6 całego turnieju awansowali na finały Bielik Cup w Zakopanym.

Kadry MSP Bochnia są również otwarte dla zawodników innych szkółek piłkarskich. Jeśli ktoś jest ambitny i ma odpowiedni poziom zawsze może się sprawdzić. W przyszłości taki zawodnik gdy zakończy już etap szkolenia w macierzystej szkółce może otrzymać zaproszenie do młodzieżowych drużyn MSP Bochnia. 

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra