- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

Warszawa. Niezła laurka! Adam Sztaba o Orkiestrze Baczków

- REKLAMA -

Adam Sztaba polski kompozytor, pianista, aranżer, dyrygent i producent muzyczny, a także osobowość telewizyjna ocenił płytę „100 lecie Niepodległości” Orkiestry Baczków. Muzyk jest pod wielkim wrażeniem tego, co stworzyli nasi artyści.

Oto jego opinia:

Pierwsze wrażenie po zetknięciu się z płytą Orkiestry Baczków „100 lecie Niepodległości”, to aranżacje – znakomicie i z wyczuciem napisane przez Wojciecha Zwierniaka.

Typ aranżacji twórczej, w której słychać wyraźnie własny zmysł na nowe ujęcie znanych utworów, jest od zawsze w cenie i zarazem niezwykle rzadki.

Dochodzi do tego świadomość rozmaitych muzycznych stylistyk i rzemiosło aranżerskie, co nadaje całości dodatkową wartość. Wysoki poziom wykonania tych, często niełatwych partytur, biorąc pod uwagą amatorski charakter Orkiestry, zaskakuje aż nadto.

Jakość nagrania również mocno zadowala – partie wokalne i instrumentalne brzmią naturalnie, słyszymy też skuteczny miks, w którym zachowana została czytelność śpiewanych, czy rapowanych słów przy jednoczesnym niezgubieniu istotnych elementów aranżacji.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Avatar

    Eugeniusz Konieczny

    04 listopada 2019 godzina 14:37

    Piękna i zasłużona LAURKA Pana Adama Sztaby!Orkiestra Baczków zasługuje na nieskończenie długą listę wyróżnień i nagród. Życzę dalszej WSPANIAŁOŚCI!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra