- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

W sobotę w tężni rewelacyjny iluzjonista Czarek Czaruje

- REKLAMA -

Zbliżamy się do półmetku wakacji, jednak jak w każdą sobotę zachęcamy do udziału w wydarzeniach przygotowanych w ramach cyklu „Kulturalna od-nowa”.

Podczas warsztatów artystycznych, wraz z Salvadorem Dali, uczestnicy będą tworzyć „sny swoich marzeń”. Dzieci będą miały do dyspozycji materiały różniące się kolorami, fakturą, wielkością, by móc stworzyć sny marzeń.

Do działań twórczych, pobudzających kreatywność i wyobraźnię, posłużą różnorodne materiały plastyczne: kartony tekturowe, drewno, papiery kolorowe, sznurki, bibuły, taśmy kolorowe, plastelina, kredki, pisaki i balony.

To wydarzenie, którego organizatorem jest Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży „Auxilium” odbędzie się w godzinach od 16.00 do 18.00.

Natomiast o godz. 18:00 rozpocznie się spektakl w wykonaniu najpopularniejszego iluzjonisty w kraju. Widowisko przepełnione będzie świetną zabawą z dużą dozą iluzji, której autorem będzie sam Czarek Czaruje.

Iluzjonista łączy niesamowitą charyzmę ze swoimi wyjątkowymi umiejętnościami. Na bocheńskich widzów czeka w sobotę interaktywne show, pełne zabawnych gagów i efektownych iluzji, wykonywanych również wśród publiczności.

Specjalnie na to wydarzenie Czarek przygotował nowy zestaw niebanalnych iluzji, które na długo pozostają w pamięci widzów. 

Organizatorem tego wydarzenia jest Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych „Damy Radę”.

Cykl „Kulturalna od-nowa” sfinansowana jest ze środków Miasta Bochnia. Współorganizatorem i koordynatorem przedsięwzięć jest Wydział Promocji i Rozwoju Miasta.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra