- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

W sobotę – Kulturalna Od-nowa – The Jaggers na Rynku

- REKLAMA -

W sobotę 26 sierpnia 2023 roku w ramach cyklu wydarzeń „Kulturalna od-nowa” na bocheńskim Rynku wystąpi Zespół The Jaggers proponujący szeroki wachlarz utworów z wielu gatunków muzycznych od rockowych do biesiadnych. Rozpoczęcie koncertu o godzinie 16.30.

Zespół The Jaggers tworzy pięciu profesjonalnych muzyków, których drogi muzyczne spotkały się w jednym miejscu już ponad 10 lat temu. Pasją każdego z nich jest muzyka, którą na przestrzeni lat każdy realizował na koncertach, podczas których poszczególni członkowie zespołu dzielili scenę z wieloma znanymi polskimi artystami.

Ich ulubionym nurtem muzycznym jest klasyczny Rock, polski jak również zagraniczny. Natomiast wykonują także utwory z innych gatunków muzycznych. Ich szeroki repertuar zawiera wiele znanych i lubianych hitów, również weselnych.

Koncert ten zamknie tegoroczny sezon cyklu „Kulturalna Od-nowa”. W 2023 roku w jego ramach odbyło się 9 różnorodnych wydarzeń, które z powodzeniem ożywiły zrewitalizowane przestrzenie miasta. Mieszkańcy Bochni od kilku lat mogą, dzięki temu cyklowi, uczestniczyć w różnorakich przedsięwzięciach artystycznych, które realizują, w każdą wakacyjną sobotę, organizacje pozarządowe w ramach dotacji pozyskanych z budżetu miasta

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra