- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

W niedzielę w amfiteatrze na Uzborni koncert Marka Piekarczyka

- REKLAMA -

Burmistrz Miasta Bochnia zaprasza na wyjątkowe wydarzenie. Już w najbliższą niedzielę na deskach amfiteatru Parku Rodzinnego Uzbornia wystąpi Marek Piekarczyk wraz z sekcją smyczkową.

Ten niecodzienny występ, będący świetną okazją do wspólnego świętowania niedawno minionych 70-tych urodzin Honorowego Ambasadora Królewsko-Górniczego Miasta Bochnia, odbędzie się 15 sierpnia 2021 r. o godz. 20:30.

Podczas niedzielnego wieczoru usłyszymy najważniejsze utwory z bogatego i różnorodnego repertuaru artysty. Wokalista zaprezentuje także w swojej interpretacji i aranżacjach uznawane przez niego za ważne i znaczące piosenki z dorobku innych polskich wykonawców muzyki rozrywkowej.

Wieczór uzupełnią piosenki autorstwa Marka Piekarczyka zarówno te z wczesnego okresu twórczości, jak i utwory, które powstały w ostatnim okresie. Nie zabraknie również utworów nawiązujących wprost do Solnego Grodu.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Avatar

    Fan TSA

    10 sierpnia 2021 godzina 22:26

    Akurat Piekarczyk nie potrzebuje się firmować burmistrzem bo ma swoją własną markę a burmistrz Bochni się źle kojarzy , nie słucha mieszkańców i tylko obiecuje wiele bez pokrycia w rzeczywistości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra