- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

Region. Pasja sposobem na życie. Zagłosuj w BO Małopolski na ciekawe zajęcia nie tylko dla dzieci

- REKLAMA -

Główną ideą projektu, który walczy o głosy w BO Małopolski  jest inspirowanie dzieci oraz dorosłych do działań ambitnych, nietypowych, uczenie otwartości oraz kreatywnego myślenia. Projekt ma pokazać jak ważna w życiu jest chęć zdobywania wiedzy, nieustanny rozwój oraz pasja – zarówno ta rozumiana jako konkretne zainteresowanie, ale również pasja życia – życia świadomego, wypełnionego działaniem i maksymalnie wykorzystanego.

W ramach projektu zostaną zrealizowane zadania edukacyjne dla dzieci: Angielski z pasją, Matematyka z pasją, Taniec – pasja od dziecka, Zajęcia plastyczne oraz muzyczne dla dzieci w ramach Świetlicy z Pasją. Warsztaty rękodzieła artystycznego oraz Spotkania z pasją dla dorosłych i dzieci oraz Wakacje z pasją dla dzieci.

Celem projektu jest również promowanie wyjątkowych osobowości oraz ich osiągnięć, a także pokazanie innym, że życie stanie się o wiele lepsze, jeśli znajdziemy w sobie pokłady siły, odpowiednie zajęcie, postawimy sobie cel i będziemy robić w życiu coś wartościowego.

W ramach projektu przewidziano.

1. 240 h w „Świetlicy z pasją” – zajęcia edukacyjne: angielski z pasją, matematyka z pasją, taniec, zajęcia plastyczne
2. 2x Wakacje z pasją – dwie 5-cio dniowe półkolonie dla dzieci 6-12 lat (warsztaty artystyczne, kulinarne, taneczne oraz językowe).
3. 100 h warsztatów artystycznych – warsztaty z szydełkowania, decoupage, papierowej wikliny, filcowania, ceramiki.
4. 30 spotkań z pasją – 10 dla dorosłych, 20 dla dzieci – spotkania z ciekawymi ludźmi dla, których pasja stała się sposobem na życie.

Autorki projektu zachęcają do głosowania na to zadanie wszystkich mieszkańców powiatu bocheńskiego ale nie tylko. Jeśli mieszkasz w subregionie Tarnowskim tj w mieście Tarnów oraz powiatach: bocheńskim, brzeskim, dąbrowskim i tarnowskim a projekt „PASJA SPOSOBEM NA ŻYCIE” uważasz za wyjątkowy to…oddaj swój GŁOS za zadanie TAR13.
Zagłosuj od 10.09 do 05.10.
Szczegóły na www.bo.malopolska.pl

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra