- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

Podróże na dużym ekranie. Nowy cykl spotkań w MDK

- REKLAMA -

Miejski Dom Kultury w Bochni zaprasza do udziału w nowym cyklu spotkań, podczas których można zobaczyć, a także pokazać swoje filmy lub prezentacje fotografii, z miejsc, które nas na tyle poruszyły lub zachwyciły, że chcemy podzielić się zarejestrowanymi tam widokami i wrażeniami.

Podczas pierwszego spotkania Krzysztof Kępa pokaże cztery krótkie etiudy w tym trzy z cyklu „Spacery covidowe” powstałe w ostatnim czasie izolacji. Uroda odwiedzanych miejsc pozwoliła zapomnieć o niebezpieczeństwie, praca nad filmami zajęła myśli, odsuwając je od pandemicznej codzienności. Czym będą dla widzów? O tym będzie można porozmawiać po ich obejrzeniu.

Mamy nadzieję, że cykl „Podróże na dużym ekranie” zachęci wiele osób do przejrzenia i uporządkowania zdjęć ze swoich zbiorów, po to, by ułożyć je w opowieść, którą warto się podzielić z uczestnikami spotkań. – mówi Anna Kocot-Maciuszek dyrektorka MDK – W dalszej perspektywie zapraszamy do współpracy, pomocy w zapisywaniu interesujących dla widzów zapisów swoich wspomnień i wrażeń, w ramach spotkań klubowych pasjonatów tak popularnego obecnie fotografowania i filmowania.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra