- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

„Na czym polega twórcze działanie” spotkanie z Kingą Magdoń

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni zaprasza na spotkanie z Kingą Magdoń „Na czym polega twórcze działanie”, które odbędzie się dziś o godz. 17.30 w sali klubu.

Kinga Magdoń założycielka Rerum. Architekt krajobrazu, plastyk, planista, florysta i szkoleniowiec. Ważne jest dla niej łączenie estetyki piękna z funkcjonalnością.

Pracownia Rerum – od tego się zaczęło, od autorskiej pracowni projektowej. Rerum powstała z kreatywnego myślenia, sentymentu do piękna, użyteczności i zmian. Kinga Magdoń miała dość nudnych, monotonnych przestrzeni. Założycielka pracowni chciała to zmienić. Pragnęła abyśmy byli spełnionymi w swoim otoczeniu, które jest odzwierciedleniem naszej osobowości. Stąd pomysł stworzenia marki rerum inaczej rzeczy, które nas inspirują, które nas otaczają, od plamy po kawie, po zachód słońca nad morzem.

Teraz prowadzi też Bawialnię – edukacyjne Rerum dla dzieci i nie tylko… . Odbywają się tam warsztaty, szklenia artystyczne, plastyczne, architektoniczne, animacyjne, motywacyjne dla dzieci i dorosłych.

Od lat dużo podróżuje po Polsce i Europie, czerpie energię z otoczenia, widzi różnice, zmiany i postępy – moc możliwości, które wykorzystuje w swoich działaniach.

Na spotkaniu w bibliotece poznamy Kingę Magdoń od jeszcze innej strony, jako trenerkę mentalną, pisarkę, autorkę podcastów, gdyż jest ona współautorką dwóch książek ”Algorytm osobisty” i „#Sherwold czyli o sile kobiet w życiu i biznesie”.

Będzie to XVII spotkanie z cyklu „Bochniacy z pasją” w bocheńskiej bibliotece. Podczas spotkania można będzie zakupić książki i zdobyć autograf współautorki. Biblioteka zaprasza wszystkich zainteresowanych, wstęp wolny.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra