- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

Na 30 maja w Brzesku przygotowano prawdziwie muzyczną ucztę

- REKLAMA -

Poczuj siłę muzyki w dętej odsłonie! Niepowtarzalna okazja na posłuchanie najsłynniejszych dzieł różnych kompozytorów już we wtorek 30 maja o godzinie 19.00 w RCKB w Brzesku

Podczas koncertu, zatytułowanego „Muzyka klasyczna w dętej odsłonie” organizatorzy wydarzenia gwarantują ogromną dawkę emocji.

W programie znajdą się takie muzyczne szlagiery jak: fragmenty z opery „Carmen” G. Bizeta, opery „Bajka o carze Sałtanie” N. Rimskiego-Korsakowa, baletu „Jezioro Łabędzie” P. Czajkowskiego czy tango z filmu „Zapach kobiety”.

Podczas koncertu wystąpi kwintet dęty w składzie: Paulina Sieja i Flawiana Kania – flet, Justyna Kusztal – obój, Kinga Puścizna – klarnet, Natalia Wiewióra – waltornia i Zuzanna Bielecka- fagot; a także trio w składzie Paulina Sieja i Flawiana Kania – flet oraz fortepian – Małgorzata Kuś-Pytlik.

W przypadku pierwszego z wymienionych instrumentów, będzie można usłyszeć jego różne odmiany: flet altowy i piccolo. Należy dodać, że wszystkie artystki to studentki bądź absolwentki muzycznych uczelni w Polsce.

Z pewnością ta różnorodność brzmieniowa niezwykle bogatego repertuaru sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Koncert poprowadzi dziennikarz radiowy i muzyk – Adam Jamróz.

Wstęp wolny! Bezpłatne wejściówki do odbioru na portierni RCKB, Plac Targowy 10. Szczegóły pod nr tel. 146849660 lub 538157165. Zapraszamy!

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra