- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

LIPNICA MUROWANA. W niedzielę przy lipnickim Leonardzie wystąpi MONK A CAPELLA BAND

- REKLAMA -

W imieniu Wójta Gminy Lipnica Murowana – Tomasza Gromali, Parafii pw. św. Andrzeja Ap. oraz Gminnego Domu Kultury w Lipnicy Murowanej zapraszamy na Inaugurację letniego sezonu przy lipnickim Leonardzie, która odbędzie się w niedzielę o godzinie 17:00.


W tym roku dla mieszkańców gminy, gości i turystów wystąpią wyjątkowi artyści – MONK A CAPELLA BAND. To nietypowa formacja muzyczna. Choć nie używają instrumentów, słuchacze często mówią o nich, że dobrze „grają”. Muzyka zespołu MONK to połączenie różnych gatunków muzycznych, wykonywana w unikalny sposób: ZERO INSTRUMENTÓW, TYLKO GŁOSY LUDZKIE.

Zespół działa na polskiej i międzynarodowej scenie muzycznej od 1995 roku. W swej historii wystąpił u boku największych gwiazd polskiej estrady, koncertując w Polsce oraz w większości krajów Europy. Uniwersalność muzyki wykonywanej przez MONK – jak i jego unikalność – sprawiają iż zespół doskonale sprawdza się podczas imprez o bardzo różnorodnym charakterze. „Nie ma nic piękniejszego niż głos ludzki. Chyba że jest ich pięć…”

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra