- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

Jutro ostatni dzień na zgłoszenie udziału w Zlocie Pojazdów Zabytkowych na Bocheńszczyźnie

- REKLAMA -

Jeszcze tylko do jutra (31 sierpnia) można przesyłać zgłoszenia do samochodowej nostalgii czyli I Powiatowego Zlotu Pojazdów Zabytkowych, który zawita w drugą niedzielę września na Bocheńszczyznę.

Starosta Bocheński Adam Korta wspólnie z bocheńskimi miłośnikami starych samochodów zapraszają 12 września 2021 r. na pokaz zabytkowych samochodów. Pojazdy będzie można obejrzeć w Parku Rodzinnym Uzbornia w Bochni, na parkingu przy Zamku Kmitów i Lubomirskich w Wiśniczu, centrum Lipnicy Murowanej i Żegociny.

-Zgłoszenia na zlot, docierają do nas z całej Polski, bardzo dużo zgłoszeń to przede wszystkim region Małopolski. Dla wszystkich z pewnością będzie to wyjątkowe wydarzenie, nie tylko dla pasjonatów, dla których tak popularne w ostatnim czasie stały się zloty starych pojazdów, ale także dla tych, którzy pojawią się na zlocie i będą mogli posłuchać ciekawych historii jak również usiąść w takim pojeździe – zapewniają organizatorzy wydarzenia.  

Zgłoszenie należy przesłać na adres jaroslawstachura@wp.pl podając rodzaj i markę pojazdu oraz rok produkcji.  Zgłoszenia przyjmowane są do 31. sierpnia 2021 r.

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na FB

Zlot pojazdów zabytkowych będzie jednym z wydarzeń towarzyszących Weekendowi z Zabytkami Powiatu Bocheńskiego.

Partnerem wydarzenia jest Miasto Bochnia, Miasto i Gmina Nowy Wiśnicz, Gmina Lipnica Murowana oraz Gmina Żegocina.

Patronat nad wydarzeniem objął między innymi portal bochniazbliska.pl

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra