- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

GMINA RZEZAWA. Przepiękny koncert w wykonaniu Orkiestry Dętej Okulice oraz Chóru Parafialnego VOX CORDIS z Krzeczowa -ZDJĘCIA

- REKLAMA -

Koncert w wykonaniu Orkiestry Dętej Okulice oraz Chóru Parafialnego VOX CORDIS z Krzeczowa uświetnił gminne obchody 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Licznie zgromadzona publiczność była pod wielkim wrażeniem i nagrodziła muzyków gromkimi brawami.

Koncert odbył się 11 listopada w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej i przyciągnął wielu mieszkańców gminny Rzezawa. Nic w tym dziwnego, ponieważ była to prawdziwa uczta dla ucha.

Orkiestra Dęta Okulice, która należy do najlepszych orkiestr dętych w Polsce, zagrała takie utwory jak m.in.: „Biały krzyż”, Czerwone maki”, „Gdzie są kwiaty”, czy „Niepodległa niepokorna”. Aranżacje patriotycznych i ludowych utworów w ich wykonaniu w połączeniu z wokalem uzdolnionych muzyków zrobiły naprawdę wielkie wrażenie.

Równie świetnie zaprezentował się Chór Parafialny VOX CORDIS z Krzeczowa, który pokazał, że ma ogromny potencjał, a w swoim składzie wielu świetnych muzyków. Wśród utworów, które zaprezentował chór były: „Ojczyzno ma”, „Mury”, czy „Miejcie nadzieję”.

Na koniec Orkiestra Dęta Okulice wraz z chórem Parafialnym VOX CORDIS z Krzeczowa połączyły siły i wykonały jeszcze kilka utworów, w tym pieśń „Rozkwitły pąki”.

Po zakończeniu koncertu na wszystkich uczestników czekały gorące napoje oraz smaczne przekąski udekorowane w biało-czerwone barwy.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra