- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

BOCHNIA. Noc w Bibliotece – „Hotel Transylwania”

- REKLAMA -

Biblioteka w Bochni zaprasza nieustraszonych i odważnych czytelników w wieku 8 – 12 lat na straszną „Noc w Bibliotece” pod hasłem „Hotel Transylwania”. Obowiązują zapisy, ilość miejsc ograniczona!

Organizatorzy zachęcają: „Uwielbiasz straszne historie? Dreszcz emocji podczas opowiadanych wieczorami historii o duchach? Przygotuj się na solidną dawkę niesamowitości, tajemniczości oraz potworności. Wkroczysz do świata, który cię przerazi, ale także… zafascynuje i momentami rozśmieszy. Zapraszamy wszystkich nieustraszonych i jak najbardziej odważnych czytelników.”


Termin akcji: 28 styczeń 2023 r. (tj. sobota), w godzinach 18.00 – 22.00. Miejsce akcji: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni, ul. Mickiewicza 5.


Wydarzenie zostało pomyślane wyłącznie dla czytelników biblioteki lub jej filii. Konieczny jest także wypełniony przez rodzica/opiekuna formularz zgody (załącznik nr 1 do regulaminu, dostępny na stronie internetowej iblioteki: www.biblioteka-bochnia.pl.)

Formularze należy dostarczyć do Oddziału dla Dzieci i Młodzieży PiMBP w Bochni, ul. Mickiewicza 5, tel. 14 614 52 23 do dnia 25 stycznia 2023 r. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się z regulaminem „Nocy w Bibliotece” TUTAJ

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra