Kultura

Bochnia. Dziś w bibliotece „Niedokończona historia” Agnieszki Goli

Fot. Wojtek Salamon

Jaki prywatnie był Janusz Kulig, skąd wzięła się ksywka Rysopis albo co działo się za kulisami największych rajdów tego dowiecie się z książki pt. „Niedokończona historia. Janusz Kulig”. Bocheńska premiera tego wydawnictwa już dziś o godz. 18 w sali klubu bocheńskiej biblioteki. Oprócz Agnieszki Goli, autorki książki, w spotkaniu wezmą udział Helena i Jan Kuligowie oraz Michał Bębenek.

Agnieszka Gola jest autorką takich książek jak „110%. Poznaj prawdziwe oblicze sportu” czy  „Prawdziwy Tal(a)ent”, która zebrała wszystkie dotąd nieopublikowane wspomnienia o Januszu Kuligu w książce pt. „Niedokończona historia” Janusz Kulig.

Znajdziemy w niej kilkanaście rozmów z ludźmi, którzy byli najbliżej Mistrza. Rodzina, przyjaciele, team sportowy, kierowcy i piloci rajdowi. Wśród nich Sobiesław Zasada, Leszek Kuzaj, Maciej Wisławski, Michał Kościuszko i jeden z największych rywali Janusza – Krzysztof Hołowczyc. Promocja książki odbywa się w ramach 20-lecia Powiatu Bocheńskiego, a na spotkanie zaprasza Starosta Bocheńskie Adam Korta i Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni.

ZOBACZ TAKŻE:


Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra