Kandydaci - wybory parlamentarne 2019

Wszyscy kandydaci startujący w wyborach parlamentarnych w naszym okręgu

Lista numer 1 – Komitet Wyborczy PSL

  1. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin
  2. KORDULA Joanna Ewa
  3. SORYS Stanisław Andrzej
  4. DROŻDŻAK Ryszard
  5. GAWEŁ Marcin Stanisław
  6. KAMIŃSKI Bogusław
  7. DUDA Grzegorz
  8. SKALAK Anna Teresa
  9. BIEDROŃ Adam Roman
  10. ŁAKOMA Maria Stefania
  11. ZALEWSKI Marian Józef
  12. DĄBROŚ Stella Józefa
  13. ŻAK Tadeusz Kazimierz
  14. POWROŹNIK Magdalena Anna
  15. CHMIELA Artur Piotr
  16. MYŚKÓW-SKOCZEK Beata Maria
  17. TOKARCZYK-KOZIOŁ Małgorzata Anna
  18. MIKOS Marcin Krzysztof

Lista numer 2 – Komitet wyborczy PiS

  1. PIECZARKA Anna Maria
  2. SZCZUREK-ŻELAZKO Józefa
  3. WOJTKIEWICZ Michał Jan
  4. RUSECKA Urszula Beata
  5. KRAJEWSKI Wiesław
  6. SAK Piotr Paweł
  7. CZECH Anna Małgorzata
  8. BUKOWIEC Stanisław Marcin
  9. ZAJĄC Mariusz Artur
  10. KACZMARCZYK Norbert Jakub
  11. SORYS Jarosław Jan
  12. WAJDA Piotr
  13. JACEWICZ Celina Joanna
  14. JAŚKO Małgorzata Anna
  15. KOPCZYŃSKA Magdalena Anna
  16. ŻUROWSKI Kazimierz Józef
  17. PIETRUSZKA Dariusz Piotr
  18. SKRUCH Wojciech

Lista numer 3 – Komitet wyborczy SLD

  1. JABŁOŃSKI Jacek Andrzej
  2. WOŹNIAK Jerzy Andrzej
  3. SKOWROŃSKA Ewa
  4. KOCOŃ Dorota
  5. PIWOWARSKI Stanisław Andrzej
  6. SIENICKA Agnieszka Anna
  7. CZAPKIEWICZ Antoni
  8. WILCZYŃSKA Maria Bernadeta
  9. DAŃDA Przemysław Tomasz
  10. WĘGRZYN Przemysław
  11. JEWUŁA Romana Anna
  12. NIZIOŁEK Renata Lucyna
  13. KONOPKA Liliana Karolina
  14. BOROWICZ Artur Łukasz
  15. MAŁEK Justyna Magdalena
  16. MROZOWSKI Maciej Jan
  17. SERWIN Alicja Łucja
  18. SZTORC Andrzej Stefan

Lista numer 4 – Komitet wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

  1. KWAŚNIAK Czesław Alfred
  2. MACOŃ Radosław Michał
  3. WÓJCIKIEWICZ Konrad Mariusz
  4. ŁACH Barbara Janina
  5. POCIĘGIEL Grzegorz Wojciech
  6. SZUBA Andrzej Piotr
  7. SMOŁA Agata Magdalena
  8. JEZIOREK Ewelina Anna
  9. MUCHA Marta Magdalena
  10. LECHOWICZ Maria Barbara
  11. STACHOWICZ Kamil
  12. BORYCZKA Alina Barbara
  13. SERAFIN Karol Zygmunt
  14. SOSIN Maciej Zbigniew
  15. NOWAK Jadwiga Maria
  16. NIEDZIUŁKA Bartłomiej Bogusław
  17. GAGATEK Krzysztof Grzegorz

Lista numer 5 – Koalicyjny Komitet wyborczy KO PO .N IPL ZIELONI

  1. AUGUSTYN Urszula Danuta
  2. WARDZAŁA Robert Marian
  3. PAJĄK Jacek Paweł
  4. PANKIEWICZ Lech Jerzy
  5. KRUPA Barbara Maria
  6. CYGONIK Grzegorz Maciej
  7. KRAMARCZYK Jolanta Agata
  8. JANAS Krzysztof Tadeusz
  9. POLAŃSKA Anna Beata
  10. KRAMARCZYK Adam Marian
  11. ROJEWSKI Rafał Leszek
  12. SADKIEWICZ Łukasz
  13. SZKLARSKI Piotr
  14. ŁACNA Magdalena Joanna
  15. BŁESZYŃSKA Oliwia Julia
  16. KLUZA Tomasz Antoni
  17. GONDEK-PODOSEK Dominika Kinga
  18. SAMBOR Bogusław

O mandat senatora walczą:

  1. BERNACKI Włodzimierz (Komitet Wyborczy PiS)
  2. CHODUR Mirosław Adam (Komitet Wyborczy Wyborców Mirosława Chodura)
  3. KOZAK Wojciech (Komitet Wyborczy PSL)
  4. KOZIOŁ Artur Stanisław (Koalicyjny Komitet Wyborczy KO PO .N IPL ZIELONI)
Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra