- REKLAMA -
- REKLAMA -
Galeria

Rzezawa. Kombii na zakończenie lata. Kto nie był, niech żałuje! ZDJĘCIA

- REKLAMA -

Rewelacyjny występ dał zespół Kombii, który wystąpił w sobotę w Rzezawie. Koncert był główną atrakcją „Pożegnania lata”. Podczas imprezy, która rozpoczęła się po południu na scenie prezentowali się także zdolni, młodzi tancerze i muzycy. Podczas pikniku było mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Organizatorem imprezy był Mariusz Palej, wójt gminy Rzezawa.

5 komentarzy

5 Comments

 1. Avatar

  Anna

  28 sierpnia 2018 godzina 06:22

  Koncert trochę rodzinny. Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Rzezawie zorganizowała Kuzynowi (Wójtowi) pożegnanie…

 2. Avatar

  Mirek PEE

  28 sierpnia 2018 godzina 07:54

  Nie żałuje. Lepiej pożegnać Pana Paleja kartką wyborczą.

 3. Avatar

  kaska

  28 sierpnia 2018 godzina 13:26

  Czy ktoś wie, ile kosztowała ta impreza?! Wkurza mnie niegospodarność wójta Paleja. Nie mówię, że festyny są złe, ale jeżeli brakuje w gminie dróg, brakuje kanalizacji, oczyszczalnia ścieków czeka na obiecaną modernizację, nie ma przedszkoli, nie ma udrożnionych kanałów, zapory, to takie imprezy są po prostu śmieszne. Ja wiem, że wójt obiecuje i planuje, ale to za mało! Skoro gmina liczy każdy pieniądz, bo jest zadłużona, to jakim cudem znajduje fundusze na takie biesiady? Na plakacie nie ma informacji o sponsorach, czyli pieniądze poszły z naszych pieniędzy!

 4. Avatar

  Mieszkanka

  29 sierpnia 2018 godzina 13:44

  Wszystko wymuszone. Koncert zrobiony na siłę, żeby pokazać, że coś się w Rzezawie fajnego dzieje. Mieszkańcy jednak wiedzą, że wójt sobie nie radzi, bo jak inaczej nazwać to co się w gminie dzieje? Tak jak pani Katarzyna napisała, brakuje dróg, przedszkoli, kanalizacji, oczyszczalni. Wzdłuż całej gminy ciągną się kanały, które są zarośnięte i niebezpieczne, które notorycznie zalewają nasze domy. Wiem jak to brzmi, ale strasznie się cieszę, że idą wybory, bo może coś się wreszcie zmieni? Trzeba oddać władze komuś innemu, zobaczymy jak będzie .Dajmy szansę drugiemu kandydatowi.

 5. Avatar

  Kasia

  30 sierpnia 2018 godzina 11:12

  Tymczasem w Bratucicach nie ma pieniędzy na wyremontowanie totalnie dziurawej drogi (http://bochniazbliska.pl/wydarzenia/bratucice-domagaja-sie-naprawienia-drogi-ktora-pokonuja-nawet-kilka-razy-dziennie/). Palej mówi wprost o zaniedbaniach i cytuję „Przyznaje, że w ubiegłym roku obiecał mieszkańcom remont, jednak nie całej drogi, a tylko jej fragmentu”. Brawa za uczciwe podejście do sprawy. Palej ma gdzieś, że w Bratucicach młody człowiek na wózku inwalidzim nie ma się jak dostać do domu, bo po tych dziurach nie idzie przejechać? A pieniądze na festyny są!!!! Wójt chyba myśli, że ludzie są głupi, że jak się zrobi koncert i naobiecuje inwestycji, to go znów wybiorą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra