- REKLAMA -
- REKLAMA -
Galeria

Pożar w sali balowej zamku w Nowym Wiśniczu! Na szczęście, to były tylko ćwiczenia – DUŻO ZDJĘĆ

Fot. Regionalny Reporter

Na terenie wiśnickiego zamku odbyły się ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze. Ich uczestnicy – strażacy z OSP gminy Nowy Wiśnicz – musieli sobie poradzić z ugaszeniem pozorowanego pożaru sali balowej zlokalizowanej na drugim piętrze zamku. Organizatorem ćwiczeń był zarząd Gminny OSP w Nowym Wiśniczu.

Fot. Regionalny Reporter

4 komentarze

4 Comments

 1. Avatar

  Bochnianin fotoamator

  24 października 2022 godzina 20:20

  Fotoreportaż beznadziejny, i to robiła profesjonalna firma??? Masa zdjęć, wiele powtarzających się, sporo bez sensu, po kilka razy te same wozy strażackie, totalne DNO…

 2. Avatar

  Kwiatek do kożucha

  25 października 2022 godzina 07:11

  Nie każdy fotograf musi być od razu Chrisem Niedenthalem albo Adamem Bujakiem, to po pierwsze. Po drugie, nikt nikogo nie wynajmował na potrzeby robienia zdjęć, kto zgłosił chęć udziału w ćwiczeniach jako fotograf mógł przyjść i pstrykać. A po trzecie, najłatwiej krytykować – trzeba było się pojawić, cyknąć foty i pochwalić się przed szeroką publiką swoim niebanalnym spojrzeniem na działania bojowe straży, a nie jojczeć po fakcie.

 3. Avatar

  Maciek Duda

  25 października 2022 godzina 13:20

  Witam jestem autorem zdjęć 🙂 dziękuję za konstruktywna krytykę oczywiście przyjmuje ja jak najbardziej. Zapraszam na następne jakieś ćwiczenia chętnie obejrzę fotografa w akcji i może coś podpatrze i przemyce do swoich kadrów 😉 pozdrawiam

  • Avatar

   Borysek

   25 października 2022 godzina 14:42

   Trudno nazwać konstruktywną krytyką komentarz bochnianina fotoamatora. Szacunek za przedstawienie się z imienia i nazwiska. Powodzenia w dalszej pracy fotoreportera – praktyka czyni mistrza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra