- REKLAMA -
- REKLAMA -
Galeria

NOWY WIŚNICZ. Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku – DUŻO ZDJĘĆ

Fot. MOK w Nowym wiśniczu
- REKLAMA -

Tradycyjnie, trzeci z trzech doradczych jarmarków, które odbywają się w Nowym Wiśniczu został zaplanowany na ostatnią niedzielę przed wigilią Bożego Narodzenia.Wszyscy, którzy zdecydowali się odwiedzić wiśnicki rynek w niedzielę mogli cieszyć się nie tylko urokami zimowej aury, skrzącego się śniegu w południowych promieniach słońca ale również bogato zastawionych stoisk handlowych przygotowanych przez lokalne Koła Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszenia i instytucje.

Były miody, wypieki, susz do wigilijnego kompotu i wiele innych specjałów. Równie bogata ofertę ozdób choinkowych i stroików świątecznych oferowali wytwórcy rękodzieła i rzemiosła artystycznego.

Na scenie można było podziwiać liczne aranżacje i występy dzieci ze szkół i przedszkoli Gminy Nowy Wiśnicz ale również program oparty o zwyczaje kolędnicze w wykonaniu zespołu młodzieżowo-dorosłego „Kuźnia Folkloru”.

Na placu przed scena odbywały się liczne zabawy i konkursy z animatorami, a całości przyglądał się Święty Mikołaj wręczając słodkie podarunki wszystkim uczestnikom jarmarku.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra