- REKLAMA -
- REKLAMA -
Galeria

Były emocje i dobra zabawa. W Rzezawie odbyły się Gminne Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych DUŻO ZDJĘĆ

Fot. Gmina Rzezawa
- REKLAMA -

W sobotę na sali gimnastycznej w Rzezawie odbyły się Gminne Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Młodzi strażacy pokazali, że w przyszłości będziemy mogli na nich liczyć.

Czynny udział w Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej to idealne przygotowanie i podstawy, aby wstąpić w przyszłości do lokalnej jednostki OSP. Wśród dzieci biorących udział w turnieju są osoby, które w przyszłości godnie zastąpią druhów, którzy obecnie czuwają nad bezpieczeństwem i w sytuacjach zagrożenia są zawsze gotowi do udzielenia niezbędnej pomocy.

W Gminnych Zawodach Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych wzięło udział w sumie 50 dzieci. Była to dla nich forma szkolenia pożarniczego, niezbędnego w przygotowaniu do działań ratowniczych, a także znakomity sposób na czynny wypoczynek i po prostu dobra zabawa.

W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła MDP OSP Borek. Druga lokata przypadła natomiast MDP OSP Jodłówka.

Podobnie było wśród chłopców. Na pierwszym miejscu była MDP OSP Borek, a na drugim MDP OSP Jodłówka. Trzecie miejsce zajęła natomiast MDP OSP Rzezawa. Miejsce czwarte przypadło MDP OSP Łazy.

Najlepsze zespoły biorące udział w turnieju otrzymały pamiątkowe puchary. Do wszystkich drużyn trafiły także okolicznościowe dyplomy. Młodzi strażacy otrzymali ponadto drobne upominki.

Organizatorami Gminnych Zawodów Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych byli: Wójt Gminy Rzezawa Mariusz Palej oraz Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Rzezawie.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra