Artykuł partnerski

Zobacz, jak centrum treningowe Barbell Club dba o TWOJE zdrowie?

Jesteśmy trenerami oraz pasjonatami zdrowego stylu życia. Promujemy aktywność ruchową, a naszym  głównym celem jest motywowanie oraz edukowanie CIEBIE i  naszych klientów w kwestii ćwiczeń, diety i dobrego samopoczucia. Razem możemy zmienić Twoje życie!

POŚWIĘĆ NAM CHWILE i ZNAJDŹ  TRENING IDEALNY DLA SIEBIE,  TO CO ZACZYNAMY !!!

DLA KOGO NASZE TRENINGI GRUPOWE ❓

Jeśli cierpisz na insulinooporność, hashimoto,  PCOS, otyłość to przyjdź do NAS , razem powalczymy z tymi chorobami dzięki wzmocnieniu ciała, redukcji tkanki tłuszczowej, obniżeniu poziomu cholesterolu i pobudzeniu endorfin poczujesz się zdecydowanie lepiej.  Zapraszamy na zajęcia Iron Girl, przyjdź koniecznie i spróbuj.

Bolą Cię plecy, masz problem z kręgosłupem, ze stawami,  bolą cię np. kolana, żyjesz w stresie i nie umiesz  odpoczywać ?! A może masz problemy z nietrzymaniem moczu. Dokucza Ci brak elastyczności ciała i problemy z równowagą. Trening pilates jest właśnie dla Ciebie, wzmocni Twoją siłę fizyczną, koordynację ruchów, zredukuje poziom stresu i poprawia koncentrację sprzyjając lepszemu samopoczuciu.

Trening Mass Ass jest treningiem dla osób które nie są zadowolone z wyglądu swoich pośladków, brzucha i nóg. Pragną wzmocnić plecy i wysmuklić nogi. Idealny trening dla osób szczupłych, które chcą zbudować piękne mięśnie i pośladki. Takie ćwiczenia także ujędrniają skórę, pomagają w pozbyciu się cellulitu.

 Jeśli nie czujesz się atrakcyjna, chcesz spalić zbędne kilogramy, ujędrnić i  uelastycznić swoje ciało, jeśli potrzebujesz motywacji, trening  Active Lady Challenge jest właśnie dla Ciebie. Ten trening wzmocni Twoje serce,  wpłynie  na poprawę Twojego samopoczucia i dostarczy niebywałej dawki energii.

Jesteś w ciąży? Chcesz poprawić swoją ogólną sprawność fizyczną? Bolą Cię plecy? Masz problemy z nietrzymaniem moczu? Właśnie urodziłaś dziecko i chcesz wrócić do aktywności ruchowej ? Ruch zapobiega opuchliźnie, obrzękom, poprawia jakość snu i zmniejsza ryzyko cukrzycy ciążowej.
Zbieramy zapisy na nową kameralną grupę dla kobiet w ciąży i po porodzie. ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ SZCZEGÓŁÓW – 577 536 315

Marzy Ci się zdrowie, silne i sportowe ciało, chcesz przygotować się do zawodów terenowych, biegów z przeszkodami, maratonów. Pracujesz w służbach mundurowych. Lubisz rywalizację, trening crossfit jest treningiem dla Ciebie. To trening ogólnorozwojowy, a jego celem jest poprawa sprawności fizycznej.

Idealny trening dla osób z nadwagą oraz tych, którzy nie lubią ćwiczyć lub bardzo kochają tańczyć (jest to trening taneczny, bezpieczny dla stawów) Jeśli brak Ci pewności siebie, chcesz nauczyć się tańczyć i poruszać na parkiecie to ten trening  jest dla Ciebie. Zumba łączy gorące latynoskie kroki taneczne z ćwiczeniami, dlatego jest wyjątkowo skutecznym treningiem całego ciała.

Lubisz spacerować? Chcesz poprzez spacer spalać więcej tkanki tłuszczowej oraz wzmocnić swoje mięśnie rąk, brzucha oraz nóg. Nie straszna Ci pogoda? Lubisz ruch na świeżym powietrzu, a brakuje Ci motywacji? Trening NORDIC WALKING jest właśnie treningiem dla Ciebie.

TRENING PERSONALNY / USŁUGA LUKSUSOWA

Indywidualne podejście, gwarantowane efekty. Chcesz poczuć się komfortowo, bezpiecznie? Zależy Ci na efektach i masz swój indywidualny cel, do którego dążysz? A może nie lubisz trenować  w grupie? Trening personalny jest właśnie dla Ciebie- niezależnie od tego, jaki jest twój cel – zbudowanie masy, podniesienie siły, poprawa kondycji czy zrzucenie zbędnych kilogramów. Dzięki indywidualnemu podejściu możesz osiągnąć go znacznie szybciej, bo twoje ćwiczenia są o wiele bardziej efektywne. Co więcej trener personalny będzie cały czas czuwał nad bezpieczeństwem wykonywanych ćwiczeń, korygując Cię i szukając idealnych rozwiązań. Cena treningu personalnego obejmuje: (wejście do klubu, kawę, analizę składu masy ciała, pomiary, konsultacje dietetyczną, zniżki u naszych partnerów).

Masz problem z gotowaniem? Brak Ci motywacji do trzymania diety? Nikt w Ciebie nie wierzy? Szukasz ludzi o tych samych pasjach i zainteresowaniach? Zapraszamy na naszą grupę Barbell Gotuje, gdzie wspólnie razem pokonamy lenistwo i pomożemy Ci osiągnąć cel.

DOŁĄCZ DO NAS

Link do grupy:  https://www.facebook.com/groups/113388204337383

Współpracujemy z dietetykiem, fizjoterapeutą, lekarzami, psychologiem, ( Movemed Bochnia – LINK https://www.facebook.com/MovemedBochnia ) cateringiem dietetycznym ( Fitbitecatering – https://www.facebook.com/fitbitecatering ) odzieżą sportowa ( deadliftcompany- https://www.facebook.com/deadliftcompany)

Stworzyliśmy miejsce, gdzie każdy znajdzie dla siebie odpowiedni trening. Nasza społeczność to ludzie pozytywnie zakręceni, nie oceniamy, ale wspieramy się nawzajem. Wspólne wyjazdy integracyjne, imprezy taneczne, wypady do lasu. Nasi podopieczni są nagradzani za zaangażowanie i doceniani przez nas. Nie tylko dbamy o Wasze ciała, ale także o Wasze zdrowie psychiczne.

Ile kosztują treningi grupowe? Tylko 20 zł  – zobacz grafik treningów grupowych  – https://barbell-club.pl/plan-zajec/

Przychodzisz, kiedy chcesz.

Akceptujemy kart: Benefit PLUS, FitProfit, Medicover,

Czekamy na Ciebie ! więcej o nas na – https://barbell-club.pl/ lub https://www.facebook.com/Barbell-Club-Bochnia-147107666004181

Góra