Artykuł partnerski

W dziewięć dni możemy nie tylko oczyścić nasz organizm, ale też zgubić zbędne kilogramy

Rozmowa z Celiną i Danielem Sroka

Jest coraz cieplej i słoneczniej. Zaczynamy porządkować domy i ogrody. Czy to dobry czas, by zrobić porządek także w naszym organizmie?
Jak najbardziej. Właśnie minął rok od  pierwszego lockdownu, który miał trwać dwa tygodnie. Jak wiemy, te dwa tygodnie w przeciągnęły się do roku. Ze względu na pandemie zostaliśmy zmuszeni do zmiany charakteru naszej pracy. Przenieśliśmy ją do domów. Aktywne życie zanikło. Zamknięte siłownie, baseny ograniczyły nasz ruch. Pojawiły się stany depresyjne. Jednym słowem  pandemia i zima doprowadziła do tego, że jesteśmy fizycznie i psychicznie mocno zmęczeni. Wiosna jest najlepszym momentem, by coś zmienić.

Co zatem zrobić, żeby obudzić nasz organizm?
Polecamy CLEAN 9, który sami stosujemy już od kilku lat. To skuteczny i bardzo prosty w użyciu program oczyszczający, który pozwoli się nam pozbyć toksyn  nagromadzonych w naszym organizmie: metali ciężkich, drożdży, grzybów, a przy okazji zgubić też kilka kilogramów. Oczyszczeni będziemy przygotowani do lepszego przyswajania substancji odżywczych z naszego jedzenia.

CLEAN 9 trwa 9 dni. To wystarczy?
Wystarczy, bowiem program jest doskonale zbilansowany.  Jego podstawą jest dobroczynny aloes. CLEAN 9 pomaga nam pozbyć się wszystkiego, co zalega w naszym organizmie, ale jednocześnie dostarcza wszystkiego, co potrzebne do prawidłowego funkcjonowania, czyli bardzo dobrze go dożywia. Jest bogaty w cenne składniki w idealnie dobranych proporcjach.

Kto może stosować CLEAN 9?
Każdy zdrowy człowiek, który chce oczyścić organizm, poprawić swój wygląd i samopoczucie. W przypadku osób które borykają się z problemami zdrowotnymi stosowanie programu należy skonsultować z lekarzem prowadzącym

Na czym polega CLEAN 9?
To 9 dni absolutnej odnowy naszego organizmu. Zaczynamy od dwóch dni oczyszczenia. W tym czasie przyjmujemy  przygotowane preparaty: mieszankę witamin i ekstraktów roślinnych, błonnik, płynny aloes a także izolat białka sojowego  do przygotowania  koktajli o wysokiej zawartości białka i minerałów. Przez kolejne siedem dni przyjmujemy  dalej preparaty, ale możemy już jeść. W zestawie jest także  broszura, która precyzyjnie informuje, co i kiedy należy przyjmować, a także zawiera propozycje szybkich i łatwych przepisów na dania. To także instrukcja, jaki ruch powinniśmy włączyć do programu i kiedy. Zestaw to  do w końcu również dwie praktyczne rzeczy: shaker do przygotowywania koktajli i miarka, która pozwoli nam kontrolować zmiany w obwodach naszego ciała.

Czy faktycznie da się wyglądać i czuć lepiej już w ciągu 9 dni?
Sam na własnym przykładzie mogę potwierdzić, że da się. Jestem właśnie po CLEAN 9 i mogę się pochwalić, że mam parę cm mniej w talii. Czuje się dobrze.  Miałem w swoim życiu taki epizod, kiedy ważyłem 135 kilogramów. Byłem po operacji, trudno mi było zgubić kilogramy. Pracowałem wówczas w radio, prowadząc audycje, piłem mnóstwo kawy. Praca jak wiadomo siedząca, żywiłem się wówczas bardzo niezdrowo. Doszedłem do momentu, kiedy fatalnie się czułem, źle spałem, ciągle byłem zmęczony. Wtedy moja mama podsunęła mi CLEAN 9. Spróbowałem i okazało się, że nie tylko zgubiłem kilka cm, ale powróciły mi siły, miałem więcej energii. To było coś fantastycznego. Od tamtej pory, a to już 15 lat, CLEAN 9 stosuję regularnie, dwa razy w roku.

A co dalej po tych 9 dniach detoksu?
CLEAN 9
może być początkiem dobrych zmian w naszym organizmie. To może być początek nowego, zdrowego życia. Zmiana nawyków przez te kilka dni (bo oprócz tego, że przyjmujemy te wartościowe składniki, powinniśmy pić dużo wody i wprowadzić do naszego życia ruch) może procentować. O tym, czy je utrzymamy zależy tylko od nas samych!

Aloesowe Centrum Zdrowia i Urody
ul. Solna 5 w Bochni
tel. 14 612 52 64 lub 697 885 051

Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 10.30 do 16.30

Góra