Artykuł partnerski

Staropolska Szkoła Wyższa, Filia w Bochni

Od 20 lat: blisko, tanio, nowocześnie i rzetelnie. Ten liczebnik i cztery przymiotniki oddają istotę studiów w bocheńskiej filii Staropolskiej Szkoły Wyższej w Kielcach.

Działamy w Bochni już 20 lat, co oznacza, że ciągle jesteśmy tu potrzebni. Najpierw była to Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Bochni z jednym kierunkiem studiów licencjackich. A po kolejnych przekształceniach strukturalnych wymuszonych zarówno czynnikami demograficznymi, jak i zmianami przepisów prawa, jesteśmy filią uczelni mającej swoje placówki zarówno w kraju, jak i za granicą.

Dzięki temu nasi studenci zyskali w dwójnasób. Po pierwsze – oprócz elitarnego kierunku na studiach licencjackich, jakim są Finanse i rachunkowość, mogą wybierać także kierunek Ekonomia oraz Marketing i biznes elektroniczny.

Po drugie zaś, mogą tu, w Bochni, ukończyć także studia magisterskie na kierunku Finanse i rachunkowość oraz Ekonomia. W bliskiej przyszłości oferta może wzbogacić się jeszcze o kierunek Psychologia, o który aplikujemy do MNiSW. Szczegóły oferty dydaktycznej StSW podane są na stronie internetowej Uczelni: www.stsw.edu.pl. Zapraszamy do skorzystania.

Dla wielu osób podejmujących studia wyższe ważne jest, aby było to możliwie blisko miejsca stałego zamieszkania. Jest to tym bardziej istotne, gdy studiuje się w trybie niestacjonarnym.

Wtedy bowiem trzeba pogodzić studia z pracą zawodową, a gdy uczelnia jest blisko, to udaje się jeszcze wygospodarować nieco czasu na życie rodzinne, a i same studia są tańsze o koszty dojazdu i utrzymania w ośrodkach akademickich z dala od domu.

Nasi nauczyciele akademiccy uczą nowocześnie, wykorzystując zarówno najnowsze osiągnięcia nauki, jak i nowoczesne metody dydaktyczne.  A że posiadają rzetelną wiedzę i potrafią przekazać ją w ciekawy sposób, studenci, którzy zechcą z niej skorzystać, mają gwarancję dobrego przygotowania do życia zawodowego.

Nasi absolwenci nie korzystają z zasiłków dla bezrobotnych!

Góra