Artykuł partnerski

Modne dodatki do stylizacji

Czasami nie potrzeba wiele, aby móc odmienić swoją stylizację i sprawić, że będzie się ona ciekawie prezentowała. Odpowiednio dobrana biżuteria, pasująca torebka, czy ozdoba wpięta we włosy – to wszystko ma znaczenie, jeśli chodzi o finalny wizerunek. Zobacz, jak prawidłowo dobrać dodatki do stylizacji, aby zyskała ona unikalny charakter, wyrażała Ciebie i pasowała do sytuacji!

Broszka – bo gładki sweter nie musi być nudny

Unikasz kupowania gładkich swetrów, bo wydają się one nudne i nieciekawe? Z drugiej strony, mając same swetry z dużymi wzorami czy sporą ilością koralików, nie możesz do nich dobrać żadnej biżuterii, bo wówczas w stylizacji dzieje się za dużo? Nawet czarny, gładki, prosty sweter może się pięknie prezentować w towarzystwie odpowiednich ozdób – może to być długi łańcuszek albo ciekawa broszka. Może ona mieć różne kształty geometryczne, ale też przybrać postać zwierzęcia czy kwiatka. Niezależnie od wyboru modelu ozdoby, możesz mieć pewność, że będzie prezentować się zjawiskowo.

W ofercie sklepów z biżuterią znajdziesz ozdoby wykonane z różnych materiałów, np. metalowe czy z kamieni szlachetnych, w jednym kolorze albo wielobarwne. Jeśli lubisz tego typu biżuterię, warto zaopatrzyć się w kilka sztuk w różnym stylu – wówczas będziesz mogła je dobrać odpowiednio do konkretnej stylizacji. Im bardziej stonowane ubrania, tym bardziej kolorowa broszka może się na nich pojawić!

Pierścionki – ciekawa ozdoba dłoni

Nie nosisz pierścionków, gdyż zdarza Ci się zahaczyć kamieniem o ubranie? Na rynku dostępne są pierścionki, które możesz nosić niemal w każdej sytuacji i stylizacji! Warto zwrócić uwagę na gładkie pierścionki, np. takie jak tutaj: https://lilou.pl/pl/sklep/bizuteria/pierscionki/pierscionki-typu-obraczka.html.Takie pierścionki swoim wyglądem przypominają obrączki, ale wcale nie muszą być nudne. Mogą mieć wygrawerowane wzory czy napisy, np. dedykację od bliskiej osoby. A co najważniejsze, są bardzo wygodne w użytkowaniu.

Szeroki wybór biżuterii

Zdarza się, że kupujesz biżuterię, coś nie do końca Ci w niej odpowiada i zaprzestajesz jej noszenia? Nie tylko przestajesz nosić tę, która nie pasuje, ale całkowicie rezygnujesz z tego typu ozdób? Niepotrzebnie, gdyż w ofercie jubilerskiej znajdziesz wiele różnych propozycji – od pierścionków z dużymi oczkami, po gładkie obrączki. Zarówno w klasycznych kształtach i kolorach, jak i te bardziej ekstrawaganckie.

Jeśli jednak nie lubisz pierścionków, warto zwrócić uwagę na broszki. Są bardzo modne, łatwo się je zakłada, pasują do większości stylizacji, a różnorodność ich kształtów i kolorów sprawia, że będziesz mogła je dopasować do każdej sytuacji. Na święta broszka z bałwankiem albo choinką, na urodziny elegancka z kamieniem szlachetnym, a na przyjęcie urodzinowe dzieci, ta mająca kształt pieska, kotka albo biedronki. Nikt nie przejdzie obojętnie obok takiej stylizacji!

Góra