Wydarzenia BOCHNIA. Burmistrz sadziła bratki na Rynku [ZDJĘCIA] Redakcja Dodano 20 marca 2026 13:44 Share Tweet Share Share Email Komentarzy - REKLAMA - Fot. UM w Bochni Burmistrz Magdalena Łacna przywitała wiosnę sadząc bratki na bocheńskim Rynku. Towarzyszyły jej przedszkolaki. W sumie posadzono 650 kwiatków. Tagi:Bochnia, burmistrz sadzi kwiatki Kliknij i dodaj komentarz Share Tweet Share Share Email Polecamy BOCHNIA. Ależ to był koncert! Brawa dla wykonawców Solnej Fuzji Dźwięków [ZDJĘCIA, WIDEO] BOCHNIA. Burmistrz i dyrektor MZE pochwaliły się tym, co zrobiły w oświacie [ZDJĘCIA, WIDEO] BOCHNIA. Pospolite ruszenie w Kurowie! Mieszkańcy mówią kategorycznie „nie” zabudowie wielorodzinnej [ZDJĘCIA] - REKLAMA -