Kultura

Bochnia. Ponad 200 metrów pod ziemią świętowano 766. rocznicę lokacji Bochni ZDJĘCIA

Fot. Patryk Salamon

Samorządowcy, biznesmeni, ale też szefowie miejskich i powiatowych jednostek wzięli udział w spotkaniu zorganizowanym z okazji 766. rocznicy lokacji miasta Bochni. Odbyło się ono dziś wieczorem w bocheńskiej Kopalni Soli.

Organizatorem spotkania, w którym wzięło udział ponad 200 osób był Stefan Kolawiński, burmistrz Bochni. Gospodarz solnego grodu w swoim wystąpieniu mówił o rewitalizacji, która zmieni oblicze miasta, a także o planach budowy tężni. Wspomniał także o jesiennych wyborach samorządowych, w efekcie których został burmistrzem na trzecią kadencję.

-Dziękuje za ten wybór i po raz kolejny składam wobec was zobowiązanie jak najlepszego wykorzystania swojego doświadczenia i słuchania waszych głosów – mówił burmistrz.

Spotkanie wzbogacił występ podopiecznych Fundacji Wspierania Kultury ”Młode Talenty” przygotowanych przez Anettę Jasińską.

4 komentarze

4 Comments

 1. Anonim

  27 lutego godzina 23:57

  Jak zwykle, piękny występ Młodych Talentów, Niektórzy z wykonawców prezentują poziom wysokiej klasy artystów. Poprawili nastroje uczestników Spotkania, po mdłych wystąpieniach niektórych „polityków”.

 2. darek

  28 lutego godzina 01:04

  Przecież Kolawiński nie ma nawet papierów na budowę obiecywanej tężni !!!!!

  • wiliam

   28 lutego godzina 07:24

   Wystarczy powiedzieć a naród kupi

 3. Witold

  01 marca godzina 15:23

  wspaniała uroczystość, dawno tak dobrze się nie bawiłem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Akces
Góra