- REKLAMA -
- REKLAMA -
Zdrowie

Brzesko. Nowy pediatra w Poradni Dziecięcej SP ZOZ w Brzesku

- REKLAMA -

Zespół lekarzy przyjmujących w Poradni Dziecięcej SPZOZ poszerzył się o nową specjalistkę w dziedzinie chorób dzieci lek. med. Martę Kural-Maź.


Jest ona absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia ukończyła w 2009 roku i wtedy też rozpoczęła staż w brzeskim szpitalu. W ubiegłym roku zdała egzamin specjalizacyjny z pediatrii. Teraz zaś dołączyła do zespołu lekarzy przyjmujących w Poradni Dziecięcej.

Przyjmuje w poniedziałki i wtorki od godz. 8 do 14, środy: od godz. 8 do 9, czwartki: od godz. 14 do 18, piątki: od godz. 8 do 9.
Pani doktor Marta Kural-Maź pracuje także w oddziale dziecięcym brzeskiego szpitala, stale podnosi swoje kwalifikacje, systematycznie się dokształca, bierze udział w konferencjach i sympozjach medycznych.


Zatrudnienie nowego lekarza w Poradni Dziecięcej daje rodzicom możliwość wyboru leczenia swoich dzieci u kolejnego specjalisty. Ponieważ Marta Kural-Maź jest lekarzem uprawnionym do przyjmowania deklaracji wyboru lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, istnieje możliwość złożenia deklaracji wyboru lekarza do nowej specjalistki.


W Poradni Dziecięcej specjalistami przyjmującymi deklarację wyboru lekarza POZ są: lek. med. Elżbieta Rembiasz, lek. med. Stanisława Kuczek i lek. med. Bogumiła Golińska.


W tej poradni pracują także lekarze odbywający szkolenie specjalizacyjne z pediatrii, którzy są zatrudnieni w oddziale dziecięcym. Zachęcamy rodziców do zapisywania dzieci i składania deklaracji do lekarzy pracujących w Poradni Dziecięcej SP ZOZ, również do nowej specjalistki.

Grafik przyjęć lekarzy Poradni Dziecięcej SP ZOZ w Brzesku/

7 komentarzy

7 Comments

 1. czytelnik

  26 września godzina 11:41

  A można pracować w dwóch miejscach jednocześnie? Bo w Bochni w przychodni Pani doktor w środę i piątek pracuje również od 8.00? lekarze widocznie mogą 🙂

  • Anonim

   26 września godzina 20:56

   a kto nie może w dwóch miejscach jednocześnie?

  • Anonim

   16 grudnia godzina 16:28

   NFZ od razu to widzi Lekarz nie może być zalogowany na dwóch komputerach jednocześnie.Problem polega na tym że Panowie zajmujący się strona internetową nie zmienili godzin pracy Pani Doktor
   Szanowny(a) anonimie zanim coś napiszesz ,skompletuj wiedzę na dany temat.

  • Zadowolony Pacjęt

   16 grudnia godzina 16:47

   NFZ widzi od razu w jakich godz przyjmuje Lekarz,Problem polega na tym drogi „anonymus” że Panowie zajmujący się strona internetowa nie zmienili godz pracy Pani Doktor na czas na stronie! ,pomimo że przed gabinetem były przedstawione prawidłowo. Drogi „anonymusie” przed pisaniem treści na forum publicznym radzę zgłębić wiedzę dokładnie na temat o którym sie pisze

 2. Anonim

  26 września godzina 20:52

  Żenada…

  • czytelnik

   29 września godzina 13:49

   Można tylko w Brzesku Pani doktor, również jest w tym samym czasie.

   • Zadowolona Mama

    16 grudnia godzina 19:04

    Na stronie internetowej nie osobiście droga(i) czytelniku .Wystarczy pofatygować się pod jeden i drugi gabinet godz. przyjęć zmieniają na bierząco . W Internecie z opóżnieniem zmieniają grafik . Bardzo miła
    Pani Doktor fachowa i konkretana ,jak ma podejrzenie zleca badania i docieka
    przyczyny. Dziękujemy Pani Doktor.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra