- REKLAMA -
- REKLAMA -
Zapytam wprost

Adam Korta: Chciałbym, aby przebudowa Centrum Zdrowia Psychicznego ruszyła w 2025 roku [WIDEO]

- REKLAMA -

Jeszcze w tym roku gotowa będzie dokumentacja budowlana na przekształcenie byłego pogotowia ratunkowego w Centrum Zdrowia Psychicznego w Bochni. – To bardzo potrzebna instytucja – podkreślał Adam Korta Starosta Bocheński podczas wywiadu w ZAPYTAM WPROST.

-Z danych, które do mnie docierają z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej ale też policji wynika, że narasta fala samobójstw, ale też targnięć na swoje życie szczególnie wśród ludzi młodych. Uznałem, że warto przekształcić budynek przy ul. Konstytucji 3 Maja w Centrum Zdrowia-Psychicznego. W ubiegłym roku powstała koncepcja zagospodarowania tego obiektu. W tym roku zleciliśmy szczegółową dokumentację – mówi gospodarz powiatu bocheńskiego.

2 komentarze

2 Comments

 1. Avatar

  Gość P

  06 marca 2024 godzina 16:04

  Nie dociera do Starosty! Zła lokalizacja na wyciszenie i spokojne spotkania/ a że zlecono projekt
  Może nie „w ten deseń” ale po-dobny po-mysł, narzuca – odchodzący z Urzędu Burmistrz Miasta/a że zlecono projekt

  • Avatar

   Fundacja SeniorPlus

   07 marca 2024 godzina 08:20

   Fundacja SeniorPlus proponuję by Pan Starosta zapoznał się z materiałami jakie zostały przesłane które wskazują zasadność nabycia dla powstającej placówki Zdrowia Psychicznego.Mowa tu o innowacyjnym rozwiązaniu polskich naukowców pod kątem leczenia depresji,stresu,leku. Chętnie wesprzemy samorząd pod tym kątem .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra