- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Zobaczcie jak prezentują się rewitalizowane Planty Salinarne z lotu ptaka [ZDJĘCIA, WIDEO]

- REKLAMA -

Prace idą pełną parą i widać już efekty. Trwa rewitalizacja Plant Salinarnych w Bochni. Pogoda sprzyja firmie realizującej tę miejską inwestycję. Zakończenie zadania przewidziano za nieco ponad sześć miesięcy, ale nie wykluczone, że Planty Salinarne gotowe będą wcześniej.

O inwestycji pisaliśmy kilka dni temu Podpatrzyliśmy, jak przebiega rewitalizacja Plant Salinarnych w Bochni dziś zdjęcia i film z lotu ptaka.

2 komentarze

2 Comments

 1. Avatar

  kasztan

  14 lutego 2024 godzina 01:28

  To jakiś koszmar !!!!! Podbudowa pod alejki jak pod autostradę. Koś nie przewidział że na 200-letnich Plantach mogą być płytkie korzenie drzew. Po nagłośnionym „spacerze” burmistrza z krytykami projektu rewitalizacji Plant miało być wiele zmian: np. klimatyczne oczko wodne a jest ogromna betonowa niecka jak zbiornik przeciwpożarowy przy fabryce. Widać że komuś bardzo zależało aby remont Plant nie kosztował 13 milionów co i tak było ogromną kwotą lecz aby wybrać ofertę za 17 milionów („bo była najtańsza”). Przetarg powinien być unieważniony a przed kolejnym przetargiem projekt należało poprawić i wyrzucić niepotrzebne rzeczy (np. ogromną fontannę , nowe dodatkowe alejki, idiotyczne nadmierne oświetlenie na środku Plant). Kolejna wtopa ekipy SK.

  • Avatar

   Anonim

   14 lutego 2024 godzina 14:00

   Całkowicie się zgadzam! No i gdzie ten urokliwy plac zabaw dla dzieci z labiryntem i „rycerskim zamkiem”? To było wspaniałe miejsce odpoczynku dla dzieci i dorosłych, niestety chyba celowo w ostatnich latach zaniedbane. Mania betonowy sięgnęła, niestety, i do urokliwej Bochni. Odarto z uroku piękne miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra